Panelák pokračuje, JOJ ho začne opäť vysielať 2. februára

Seriál Panelák bude pokračovať
Seriál Panelák bude pokračovať TV JOJ
reklama:

Televízny projekt sa na obrazovkách televízie neobjaví už o dva týždne.

Pätnástu sezónu seriálu Panelák (2008) uvedie televízia JOJ v premiére 2. februára. Televízny projekt budú vysielať od pondelka do štvrtka o 21:40, teda hneď po Divokých koňoch, ktoré JOJ uviedla na obrazovky tento rok.

“Diváci Paneláka si za posledné roky zvykli, že po kratšej zimnej pauze si nové časti svojho obľúbeného seriálu mohli pozrieť už začiatkom januára. Všetci preto nedočkavo čakajú na štart 15. série. Na internete sa však začali šíriť zavádzajúce fámy, že Panelák už nebude ďalej pokračovať. Fanúšikov prvého slovenského denného seriálu však môžeme ubezpečiť, že tieto informácie sú nepravdivé. Prípravy štartu novej série sú totiž v plnom prúde,” informovali začiatkom januára zástupcovia JOJ na webovej stránke televízie.

“Nová séria Paneláku prinesie divákom množstvo nových zvratov a zaujímavých prekvapení. Pribudnú nové interiéry aj postavy. Dej sa bude sústreďovať na obľúbené panelákové postavy zo štrnástej série. Zaujímavé bude sledovať napríklad vzťah Hoffy a Ivany alebo Masláka, ktorý sa bude snažiť zmeniť svoj životný štýl a usadiť sa. Nie všetko však bude také jednoduché, ako sa zdá,” doplnila PR manažérka televízie JOJ Katarína Gajdošíková. Jednou z nových postáv nadchádzajúcej série bude poručík Albert Bárta v stvárnení Juraja Baču. Ďalšie nové postavy pribudnú napríklad v nemocnici.

Informácie pochádzajú z webstránok www.omediach.com a www.joj.sk.

18. januára 2015

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA