Panettiere a Kličko prezradili pohlavie bábätka

Hayden Panettiere
Hayden Panettiere SITA/AP
reklama:

Meno pre prvého spoločného potomka dvojica zatiaľ nevybrala. Rozhodujú sa vraj stále medzi viacerými možnosťami.

Americká herečka Hayden Panettiere a jej snúbenec, ukrajinský boxer Vladimir Kličko budú mať dcérku. Dvadsaťpäťročná rodáčka z mesta Palisades to uviedla v rozhovore s Giulianou Rancic pred udeľovaním televíznych cien Primetime Emmy. “Neviem sa dočkať jej príchodu na svet,” povedala. “Je to dievča?” zareagovala Rancic. “Áno, je to dievčatko. Musím nakupovať. Chcem ísť na nákupy, chcem maľovať izbu… Pracujem s úžasným interiérovým dizajnérom Benom Vandiverom, ktorý zariaďoval aj môj dom v Nashville. Snaží sa vytvoriť niečo, v čom bude môcť vyrastať bez toho, aby sme museli všetko meniť,” vyjadrila sa a zároveň dodala, že meno pre dcérku ešte nevybrali, no už majú zopár tipov.

Podmienkou je vraj, aby bolo vhodné zároveň ako ukrajinské aj americké.

Panettiere vlani v rozhovore pre americký mesačník Glamour vyhlásila, že materstvo pre ňu znamená veľmi veľa. “Niekedy ľudia hovoria, že keď máte deti, tak sa už nemôžete ničomu inému venovať. Materstvo je podľa mňa tá najkrajšia a najúžasnejšia vec. Cítim, že som sa narodila pre to, aby som bola matkou,” povedala herečka, ktorá s 38-ročným Kličkom randila už v rokoch 2009 až 2011.

Po rozchode sa minulý rok dali opäť dokopy a v októbri sa aj zasnúbili. Plány na svadbu však pre nepokoje na Ukrajine načas odložili.

Hayden Panettiere sa na celom svete preslávila ako roztlieskavačka Claire Bennet zo seriálu Hrdinovia (2006 – 2010). V rokoch 2001 – 2002 sa objavila napríklad v seriáli Ally McBealová (1997 – 2002). Účinkovala tiež v snímkach ako Sezóna Titanov (2000), Život s Helen (2004), Ľadová princezná (2005), Fireflies in the Garden (2008), Milujem ťa, Beth Cooperová (2009) či Vreskot 4 (2011). Od roku 2012 účinkuje v seriáli Nashville (2012).

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

26. augusta 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA