Panic! at the Disco zverejnili videoklip ku skladbe Nicotine

Panic! at the Disco
Panic! at the Disco SITA/AP
reklama:

Frontman kapely Brendon Urie v piesni spieva o škodlivom ľúbostnom vzťahu.

Americká kapela Panic! at the Disco zverejnila videoklip ku skladbe Nicotine. Pieseň pochádza z ich zatiaľ posledného albumu Too Weird to Live, Too Rare to Die, ktorý vyšiel vlani v októbri.

Viac ako trojminútové čiernobiele video sa sústredí na frontmana kapely Brendona Urieho. Ten v hotelovej izbe a počas kráčania po zasneženom nábreží spieva o milenke horšej ako nikotín.

Nicotine je o dievčati, o ktorom viete, že vám škodí, no stále sa k nemu vraciate. Je to tá opilecká esemeska, na ktorú by ste nemali odpovedať. V tom momente je to síce príjemné, ale na druhý deň sa hanbíte,“ povedal 26-ročný hudobník o texte piesne pre magazín Rolling Stone.

Kapela Panic! At The Disco vznikla v roku 2004 v Las Vegas. Okrem Urieho sú jej členmi aj bubeník Spencer Smith a basgitarista Dallon Weekes, ktorý sa však k formácii však pridal až predvlani. Svoju prvú štúdiovku A Fever You Can’t Sweat Out vydali v roku 2005 a v USA za ňu získali dve platinové platne za viac ako dva milióny predaných kópií.

Na druhom albume Pretty. Odd. (2008) zmenili hudobný prejav a vyslúžili si tým od fanúšikov zmiešané reakcie. Tretia nahrávka Vices & Virtues vyšla v marci 2011 a v prvom týždni sa z nej predalo zhruba 56-tisíc kópií, čím sa prepracovala na siedme miesto albumového rebríčka Billboard 200.

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

2. marca 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA