Paris Hilton a jej otca chce niekto zabiť!

Fotogaléria dňa
Paris Hilton na premiére filmu "Machete Kills" SITA/AP
reklama:

Dotyčný vraj rodinu Hiltonovcov nenávidí, pretože si myslí, že sú Židia.

Losangeleská polícia pátra po neznámom mužovi, ktorý sa vyhráža zabitím dedičke hotelového impéria Paris Hilton a jej otcovi Rickovi. Informoval o tom portál TMZ. Muž vraj rodinu Hiltonovcov nenávidí, pretože si myslí, že sú Židia. Antisemita im prostredníctvom sociálnej siete Facebook a služby Instagram adresoval niekoľko vulgárnych odkazov, v ktorých uviedol, že chce 33-ročnú Paris znásilniť a zbiť až do bezvedomia. “Ešte mesiac a bude mŕtva, už sa viac nevráti domov,” napísal na sociálnu sieť. Zdroj blízky polícii uviedol, že strážcovia zákona už vedia o koho ide. Na to, aby ho mohli vziať do väzby, si však ešte musia overiť jeho totožnosť.

Žúrka Paris Hilton v nočnom klube vyšla na 320 tisíc dolárov

Paris Hilton preslávila v roku 2003 erotická nahrávka, v ktorej účinkuje spolu so svojím vtedajším priateľom Rickom Salomonom. Okrem nej sa však do povedomia verejnosti dostala aj vďaka televíznej šou The Simple Life (2003 – 2007).

Zahrala si tiež v snímkach Zoolander (2001), Život s Helen (2004), Múzeum voskových figurín (2005), Trhni si! (2006) alebo Kráska a tá druhá (2008). Ako speváčka debutovala v roku 2006 albumom Paris, ktorý sa v americkom rebríčku Billboard 200 dostal na šiestu priečku.

Informácie pochádzajú z webstránky www.tmz.com a archívu agentúry SITA.

2. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA