Päť stratégií, ako upútať pozornosť muža

Tvár modrookej blondínky
reklama:

Je vo vašom okolí muž, ktorý vás priťahuje? Ako ho zaujať tak, aby ste sa nestrápnili?

Čím zaujať jeho pozornosť? Každý chlap je síce rozdielny a záleží aj na okolnostiach, za akých vášho pána božského stretávate. Existujú však veci, ktoré platia na všetkých. Ktoré sú to?

Usmejte sa na neho

Úsmev je kľúčom od mnohých dverí. Každá tvár je vďaka nemu príťažlivejšia. Dávate tak najavo, že ste prístupnejšia a otvorená nadväzovať kontakt. Pokiaľ sa mu páči váš vzhľad, stačí mu teda úsmevom dať najavo, že ste voľná. Nenútené, priateľské správanie a úprimný úsmev povzbudí mužov, aby vás oslovili. Iba málokedy nazbierajú odvahu podniknúť ďalší krok, ak sa správate odmerane a neprístupne.

Obliekajte sa ženskejšie

Žena s dlhými vlasmi v šatách alebo sukni (a to nemusí byť hneď mini) vždy viac upúta zrak muža ako v športovom oblečení. No neznamená to, že ste v nohaviciach menej príťažlivá. Mužský zrak je jednoducho nastavený na vlniace sa šaty, vysoké opätky a podobne.

Buďte priateľská a zložte mu kompliment

Milé priateľské správanie dostane väčšinu mužov. Skúste ho tiež za niečo nenútene pochváliť. Dôležité však je správne načasovanie a vhodnosť komplimentu. Môžete, totiž, vyznieť ako otravná vtierka.

Poznajte vaše silné a slabé stránky

Poznanie vlastného JA vám dodá sebavedomie. Muži majú radi sebavedomé ženy. A tiež budete vedieť, v čom ste neodolateľná a čomu sa radšej vyhnúť.

Buďte vtipná

Namietate, že nemáte zmysel pre humor? To nie je pravda. Každý z nás môže byť istým spôsobom zábavný. Existuje mnoho rôznych druhov humoru, rôznych ľudí rozosmejú rôzne veci. Tak hor sa do vtipkovania. 🙂

6. mája 2013

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: Nelly