Paula Patton si zahrá v remake tureckého seriálu

Paula Patton
Paula Patton SITA/AP
reklama:

Tridsaťdeväťročná rodáčka z Los Angeles sa v seriáli pod názvom Runner predstaví v úlohe Lauren Marks.

Americká herečka Paula Patton si zahrá v pilote dramatického seriálu Runner, ktorý pripravujú 20th Century Fox Television a ABC Studios. Informoval o tom portál Deadline.

Tridsaťdeväťročná rodáčka z Los Angeles sa predstaví v úlohe Lauren Marks. Tá zistí, že jej manžel, ktorého považovala za mŕtveho, je stále nažive a cestuje po svete so ženou, ktorá jej ukradla identitu.

Aby odhalila skutočnú pravdu o svojom živote, vyberie sa na cestu, ktorá ju dovedie až do Mexika. Marks sa tak aj napriek svojej nevôli stáva súčasťou sveta obchodníkov so zbraňami a drogami.

Projekt je inšpirovaný tureckým seriálom Son (2012). Pilotný film bude režírovať Michael Offer. Scenár má na starosti Michael Cooney. Produkcie sa ujali Peter Horton, Ian Sander, Kim Moses a Jon Cowan.

Paulu Patton môžu diváci a diváčky poznať zo snímok Hitch: Liek pre moderného muža (2005), Déja Vu (2006), Precious (2009), Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) či 2 Guns (2013).

Vlani jej stroskotalo manželstvo s americko-kanadským spevákom Robinom Thickeom. Interpret sa viackrát pokúšal o obnovenie ich vzťahu. V júni 2014 napríklad vydal štúdiovku Paula, ktorú po nej pomenoval. V októbri však Patton požiadala o rozvod.

Informácie pochádzajú z webstránky deadline.com a archívu agentúry SITA.

25. februára 2015

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA