Pauley Perrette zbožňuje svoju rolu Abby Sciuto v NCIS

Pauley Perrette
Pauley Perrette SITA/AP
reklama:

Herečka by sa v nových častiach seriálu NCIS – Námorný vyšetrovací úrad (2003) rada dozvedela viac zo súkromia svojráznej forenznej vedkyne, ktorú stvárňuje.

Americkú herečku Pauley Perrette stále baví hrať svojskú forenznú vedkyňa Abby Sciuto, ktorú už viac ako desať rokov stvárňuje v seriáli NCIS – Námorný vyšetrovací úrad (2003). Štyridsaťpäťročná rodáčka z New Orleans to uviedla pre portál Digital Spy.

„Nedokážem si predstaviť, že by Abby nebola súčasťou toho sveta. Myslím si, že taký svet by nechcel ani nikto iný. Určite nechcem byť zodpovedná za to, že by v ňom chýbala práve Abby – také niečo si nechcem vziať na zodpovednosť,“ vyjadrila sa. „Každý deň ďakujem za túto prácu. Vždy, keď dostanem do rúk nový scenár, neviem sa dočkať, čo Abby čaká. Ľudia mi neustále vravia, ako tú postavu zbožňujú – ja to cítim rovnako,“ doplnila Perrette, ktorá si myslí, že fanúšikovia tohto televízneho projektu milujú čiernovlasú vedkyňu takú, aká je. Výrazná zmena by jej podľa umelkyne uškodila a zarmútila by mnohých ľudí. „Vývoj Abby je ošemetná vec… pretože je ako zo sveta anime. Je naozaj ako animovaná postavička a pokiaľ ide o kreslené postavičky, ľudia neradi vidia, že sa priveľmi menia,“ uviedla ďalej herečka, ktorá dúfa, že tvorcovia seriálu v nových epizódach prezradia viac o živote svojráznej vedkyne. Potešil by ju vraj napríklad pohľad do jej domu.

Pauley Perrette sa ako Abby Sciuto objavila aj v seriáloch NCIS: Los Angeles (2009) a NCIS: New Orleans (2014). Diváci ju mohli vidieť aj vo filmoch Na pokraji slávy (2000) alebo Kruh (2002).

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

(SITA, ne;sc;nr),201502200275

21. februára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA