Peniaze sú všetko

bux.sk
bux.sk
reklama:

BRATISLAVA 18. septembra (PR) – Peniaze nie sú všetko…ale neraz zakúsime na vlastnej koži, že v súčasnom svete práve peniaze podmieňujú všetky životné oblasti a bez nich je len veľmi ťažké žiť podľa vlastných predstáv. Presne to zažije aj Lucia, hlavná hrdinka knihy Peniaze sú všetko.

Nečakaná náhoda ovplyvní život nielen Lucii, ale aj mnohým ľuďom z jej okolia. Lucia spoznáva nový život a presvedčí sa, že škaredý koniec jednej životnej etapy môže byť začiatkom novej. Takej, akú vo svojej beznádeji už vôbec neočakávala…

“…teraz som odkázaná naňho. Stravu som odjakživa kupovala zo svojej výplaty ja, on platil nájomné, úver, poistky, benzín, a keď bolo treba, prihodil aj niečo na oblečenie pre deti a na školské poplatky. Nikdy ho nezaujímalo, koľko ma stoja potraviny či drogéria. Ani neviem, či vôbec tušil, že na naše žalúdky padne celá moja výplata.”

Mária Ďuranová napísala už osem kníh. Už sa nebojím vyšiel dokonca vo Francúzsku a práve sa do češtiny prekladá novinka Peniaze sú všetko. Ďuranová sa zameriava na aktuálne problémy, s ktorými zápasí väčšina slovenských žien.

“Umenie písania je podľa mňa nielen v dobrom príbehu,” myslí si autorka Mária Ďuranová, “ale najmä v tom, ako autor samotný príbeh podáva. Páči sa mi, keď mnohé veci naoko nesúvisia, no v závere do seba pekne zapadajú. Dôležité je, aby si čitateľka pri mojej knihy oddýchla. Veď práve preto si ju kúpila, alebo požičala v knižnici.”

18. septembra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: PR

Vesmír na pleciach

Ikar

BRATISLAVA 28. júna 2017 (DJ/PR) – Jennifer Nivenová si získala čitateľov po celom svete, aj na Slovensku, nádherným príbehom Všetky … Čítať ďalej