Peter Andre sa zasnúbil s Emily MacDonagh

Peter Andre a Emily MacDonagh
Peter Andre a Emily MacDonagh shutterstock.com
reklama:

Štyridsaťročnému spevákovi a 23-ročnej MacDonagh sa 7. januára narodila dcérka, ktorej meno však zatiaľ neprezradili.

Austrálsky spevák Peter Andre sa zasnúbil s Emily MacDonagh. Štyridsaťročnému rodákovi z anglického mesta Harrow a 23-ročnej MacDonagh sa 7. januára narodila dcérka, ktorej meno však zatiaľ neprezradili. Správu o zásnubách pár potvrdil v rozhovore pre britskú verziu magazínu Ok!.

„Bol to naozaj šok. Vždy hovoril, že by to rád spravil ešte pred tým, ako sa narodí dieťa. Bola som šťastná, nepotrebovala som prsteň, ale bolo to úžasné,“ povedala snúbenica, ktorá tiež uviedla, že Andre ju požiadal o ruku v detskej izbe. „Spýtala sa ma, či to myslím vážne a začala plakať. Bolo to veľmi emotívne,“ dodal spevák.

Peter Andre debutoval v roku 1993 eponymnou nahrávkou. Na konte má tiež albumy ako Natural (1996), Time (1997), The Long Road Back (2004), Revelation (2009) či zatiaľ posledný Angels & Demons (2012). Medzi jeho úspešné single patria skladby ako Mysterious Girl, Flava či I Feel You. V rokoch 2005 až 2009 bol manželom Katie Price, s ktorou má syna Juniora a dcéru Princess. S Emily MacDonagh začal randiť v roku 2012.

Informácie pochádzajú z webstránky www.femalefirst.co.uk a z archívu agentúry SITA.

27. januára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA