Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Peter Sklár
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
15. januára 2018 ŠoubizDomáci šoubiznis od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Peter Sklár po prvý raz na Plese v opere. Ako sa na ňom zabával?

Známy herec ocenil krásne priestory, v ktorých sa ples konal, a vyzdvihol charitatívny rozmer podujatia.

Slovenský herec Peter Sklár neskrýva radosť z jeho premiérovej účasti na Plese v opere, ktorý sa konal v sobotu v historickej budove Slovenského národného divadla. „Sme radi, že sme dostali pozvanie a veľmi radi sme ho aj prijali, pretože zažiť nádherný večer a prvý najväčší ples je úžasné. Hlavne je výborné, že je to v nádherných priestoroch, ktoré ešte dotvárajú celú atmosféru,“ povedal v rozhovore pre agentúru SITA.

Na plese ocenil predovšetkým myšlienku pomoci druhým. „Ja vždy rád prispejem na charitu, či už finančne, alebo s mojimi kolegami chodíme na rôzne charitatívne podujatia. Len som skôr taký typ, že nemám nejakú potrebu o tom hovoriť, ja som rád, keď tým ľuďom pomôžem a nepotrebujem to riešiť,“ poznamenal herec.

S priateľkou Monikou Wagnerovou navštevujú plesy pravidelne. „Zopár plesov sme už v živote absolvovali, každý rok máme v zásade nejaký ples. Je to vždy také príjemné stretnutie s priateľmi a známymi, ktorých človek nevidí aj celý rok. Ten život je taký turbulentný, rozbehaný a rýchly, a zrazu je celkom príjemné, keď sú dámy krásne oblečené, páni sú v smokingoch, takže je tam trošku iné nivó, aj tie šaty to tak nejako porobia… Je to fajn sa porozprávať a znovu sa takto po tom roku stretnúť,“ uviedol rodák z Modry, ktorý onedlho oslávi životné jubileum. „O dva týždne budem mať päťdesiat rokov. Neviem, ako som sa k tomu dostal, kde som k tomu prišiel, ale je to, žiaľ, tak. Tak som si povedal, že by som si chcel tento rok trošku viac oddýchnuť a venovať sa sebe, rodine a Monike, aj keď je to trošku otázne, lebo nás čaká ďalší rok Hornej Dolnej. To bude práca od februára do novembra a medzitým prichádzajú termíny na predstavenia, dabingy a ďalšie ponuky v rozhlase. No napriek tomu stále dúfam, že tento rok bude príjemnejší a pokojnejší,“ podotkol Sklár.

Päťdesiatku podľa vlastných slov nepovažuje za veľký životný zlom. „Ja si to ani neuvedomujem. Pre mňa bol príjemný zlom štyridsiatka. Ja hovorím, že život sa začína po štyridsiatke, lebo človek už eliminuje veci nedôležité a už sa zameriava na veci dôležité. Verím, že tá päťdesiatka bude ešte príjemnejšia v tom, že budem ešte väčší salámista, oddýchnem si, vyfúknem si a zameriam sa len na to hlavné,“ uviedol.

K téme

Tri otázky pre organizátora Prešporského bálu Vlada Vondráka Operná diva si z jubilejného dobročinného Plesu v opere odniesla originálnu pamiatku

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.