Petra Millerová z Paneláku vyzerá veľmi mlado. Ako to robí?

Petra Millerová z Paneláku vyzerá veľmi mlado. Ako to robí?
Petra Millerová facebook.com
reklama:

Slovenská herečka sa okrem herectva a starostlivosti o syna venuje tejto činnosti, ktorá s herectvom nemá absolútne nič spoločné.

Slovenskej herečke Petre Millerovej mnohí hádajú o viac ako desať rokov menej. “Všetci si o mne myslia, že mám osemnásť. Keď sa dozvedia, že mám osemročné dieťa, tak mi to nikto neverí,” povedala v rozhovore pre agentúru SITA 31-ročná rodáčka z Bratislavy. “Nedávno som spievala v reklame a normálne som nechápala, keď mi volal známy, že ’skoro som ťa nespoznal, si tam taká stará a seriózna’,” zasmiala sa herečka. “Ľudia si totiž často myslia, že som len staršia sestra svojho syna,” dodala.

Sympatická tmavovláska v súčasnosti nakrúca ďalšie diely úspešného seriálu Panelák. Na novú sériu sa podľa vlastných slov veľmi teší. “Teším sa, čo sa zasa bude diať. Už som sa v rámci seriálu so všelikým zaplietla, tak uvidíme, čo príde teraz. Mám takú vďačnú postavu, robím tam všetkým dobrú náladu,” poznamenala Millerová, ktorá v seriáli stvárňuje vedúcu supermarketu Lenku.

Okrem herectva a starostlivosti o syna Tea sa mladá matka venuje tiež príprave piknikov. “Ľudia si cezo mňa môžu objednať košíčky alebo naaranžovať piknik v prírode. Robím to aj pre firmy,” predstavila svoj biznis. “A ešte som začala organizovať svadby,” podotkla. V blízkej dobe si podľa vlastných slov zahrá tiež v nových dieloch seriálu Kolonáda. “Aj na to sa už veľmi teším,” prezradila na záver.

3. februára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA