Po liečení sa cítim silnejšia, vyhlásila Kesha

Kesha
Kesha SITA/AP
reklama:

Americká speváčka sa musí naučiť milovať samú seba.

Americká speváčka Kesha pre časopis Teen Vogue vyhlásila, že po tom, čo začiatkom roka absolvovala liečbu poruchy stravovania, sa cíti silnejšia a je už pripravená žiť naplno. Dvadsaťsedemročná interpretka taktiež uviedla, že podstúpiť liečenie sa rozhodla aj preto, že nechcela byť pokrytcom. “Po celý čas tvrdím, aby ste milovali seba samého a akceptovali svoje krásne nedokonalosti. Keď som pocítila, že klesám do nemilosti voči sebe, uvedomila som si, že musím svoju radu poslúchnuť a napraviť to. Odmietam byť pokrytec. Cítila som, že potrebujem pomoc, nielen kvôli sebe, ale aj kvôli fanúšikom. Najviac sa bojím, že by som bola falošná,” vyhlásila speváčka. “Rozhodnutie ísť na liečenie bola najdesivejšia vec, ktorú som v živote urobila,” dodala tiež.

Kesha, celým menom Kesha Rose Sebert, odštartovala hudobnú kariéru v roku 2005. Známou sa však stala až v roku 2009, keď hosťovala v singli Right Round rappera Flo Ridu. O rok neskôr s debutovou nahrávkou Animal (2010) dobyla americký albumový rebríček Billboard 200. S piesňami We R Who We R a Tik Tok sa tiež dostala na čelo singlového rebríčka.

Na MTV Europe Music Awards v roku 2010 ju hlasujúci označili za Najlepšieho nováčika. V roku 2012 vydala album Warrior, z ktorého pochádzajú single Die Young, C’Mon a Crazy Kids.

Informácie pochádzajú z webových stránok www.digitalspy.co.uk, www.teenvogue.com a archívu agentúry SITA.

27. júna 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA