Počuli ste o novodobom fenoméne s názvom TEATOX?

Šálky so zeleným čajom a lístkami čajovníka
reklama:

Chcete schudnúť, ale nedarí sa vám? Neviete, čo si môžete dovoliť zjesť a máte pocit, že priberiete aj zo vzduchu? Na trh prišiel prevratný spôsob, ako pomôcť ženám schudnúť za pomoci čajov!

Čo je TEATOX?

Už z názvu je jasné, že ide o spojenie dvoch slov, a to TEA ako čaj a TOX ako detoxikácia. V USA je tento spôsob chudnutia v poslednej dobe nesmierne populárny. Ak by ste však nechceli chudnúť iba sa prečistiť, v ponuke je i čaj, ktorý vám pomôže zbaviť sa toxínov bez toho, aby ste extrémne chudli.

Niektoré firmy si takto čaje rozdeľujú na „get lean“ v preklade schudni a na „get clean“, čo znamená vyčisti sa. Predajcovia sľubujú, že pitie takto jedinečne namiešaného druhu čaju vám zaručene zlepší zdravie a pomôže redukovať číslo vašej konfekčnej veľkosti. Okrem iného vám tento čaj naštartuje metabolizmus a počas toho, ako sa prečistíte, stratíte aj rýchlo kilogramy.

Všetko 100 % prírodné

„Skinny tea“, ako takýto čaj v Amerike nazývajú, neobsahuje žiadne chemikálie, farbivá ani konzervanty iba čisto prírodné ingrediencie ako: čajové lístky, listy Senny, chryzantému, kôru škorice, klinček, rebarboru zázvor a iné. Špeciálna zmes zaručuje zlepšenie metabolizmu, spaľovanie kalórií, potláčanie apetítu a zvýšenie energie.

Ženské pozadie v rifliach
shutterstock.com

Menší zadok po pár dňoch

Môžete si vybrať, či podstúpite 7,14 alebo 28-dňový program pitia tohto čaju, pričom denne vypijete dve šálky takéhoto čaju – doobeda (väčšinou na raňajky) a poobede (po večeri alebo pred spaním).

Chcete schudnúť? Jedzte cícer!

Ranný čaj funguje na princípe stimulácie, čo znamená, že vám zabezpečí stály a stabilný prísun energie počas celého dňa, pričom zvyšuje metabolizmus a potláča chuť do jedla.

Večerný čaj má za úlohu telo čistiť. Ide najmä o očistu hrubého čreva, kedy „vypláchne“ váš tráviaci trakt od nadbytkov a toxínov, ktoré vám môžu spôsobovať problémy s chudnutím.

U nás zatiaľ takéto „vychytávky“ nie sú k dispozícii, no cez internet sa cena pohybuje od 35 až po 60 dolárov.

Žiadne mäso, ani tučné jedlá

Počas tejto kúry je dôležité dodržiavať odporučený zoznam potravín, ktoré sú povolené, a ktoré zas nie. Za veľmi vhodné sa považuje zelenina, ovocie, fazuľa a šošovica, tofu, ovsené vločky, hnedá ryža, zemiaky, ryby, orechy (nepražené a nesolené), prírodný biely jogurt a voda.
Naopak vyhýbať sa treba tučným mäsám a výrobkom z neho ako slanina, klobása, špekáčiky, hamburgery. Ďalej šľahačke a syru, maslu a margarínom, sladkostiam, koláčom, mliečnej čokoláde, alkoholu a sladeným nápojom.

5. júna 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod