Podľa Kristen Stewart sa Twilight nepodaril

Kristen Stewart
Kristen Stewart SITA/AP
reklama:

Podľa predstaviteľky Belly Swan ju upírska filmová sága vyformovala.

Americká herečka Kristen Stewart si nevytvára odstup od filmovej ságy Twilight (2008 – 2012), v ktorej stvárnila Bellu Swan. Dvadsaťštyriročná rodáčka z Los Angeles to povedala v talkšou Late Night with Seth Meyers.

“Twilight sa nepodaril, no ja sa naň stále pozerám ako na niečo, čo ma vyformovalo. V žiadnom prípade sa od neho nedištancujem,” vyhlásila Stewart, ktorá tiež prezradila, ako prežíva dokončenie filmu.

“Je to impulzívne. Zakaždým je to také. Ste úplne vložený do niečoho až do poslednej chvíle, a potom, keď je to hotové, je to akoby ‘Choď domov. Prestaň na to myslieť. Máš to’. Potom sa cítim, že potrebujem ísť niekam rozbiť si kolená, alebo sa spáliť na slnku, dať sa tetovať či ostrihať si vlasy. Cítim sa, že som opäť sama sebou. Toto som ja. Moja myseľ, moje telo, všetko. Je to opäť moje,” povedala herečka.

Kristen Stewart preslávila práve úloha Belly Swan v populárnej upírskej ságe Twilight. Okrem toho sa predstavila aj v snímkach Úkryt (2002), Chyťte to dievča (2004), Útek do divočiny (2007), Územie žien (2007), Zábavný park (2009), The Runaways (2010), Na ceste (2012) či Sils Maria (2014).

Stewart má na konte napríklad tri People’s Choice Awards, sedem MTV Movie Awards a jednu cenu BAFTA, no tiež dve Zlaté maliny. Najbližšie sa predstaví v dráme Camp X-Ray (2014).

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

18. januára 2015

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA