Podobný osud ako matka? Dcéra Houston sa ešte neprebrala

Bobbi Kristina Brown, Whitney Houston
Bobbi Kristina Brown s matkou SITA/AP
reklama:

Bobbi Kristinu Brown našli v sobotu v bezvedomí doma vo vani.

Zdravotný stav Bobbi Kristiny Brown, ktorú našli v sobotu v bezvedomí doma vo vani, je naďalej vážny, pričom jej mozgové funkcie sú značne obmedzené. Pre portál TMZ to prezradil nemenovaný zdroj z okolia rodiny 21-ročnej dcéry zosnulej americkej speváčky a herečky Whitney Houston.

Šok! Dcéra Whitney Houston klamala, nikdy sa nevydala!

Bobbi Kristinu objavil jej manžel Nick Gordon, ktorý jej spolu s kamarátom poskytol kardiopulmonálnu resuscitáciu a zavolal záchranku. Tá ju previezla do nemocnice, kde ju uviedli do umelého spánku. V súčasnosti je na jednotke intenzívnej starostlivosti, pričom za ňu dýchajú prístroje. V nemocnici je s ňou jej otec, spevák Bobby Brown. Policajti, ktorí prehľadali jej dom, nenašli žiadne stopy po požití drog alebo alkoholu.

Dcéru Whitney Houston našli vo vani v bezvedomí

Fotoalbum k článku:

Jej matku, Whitney Houston našli pritom 11. februára 2012 bez známok života vo vani hotelovej izby v Beverly Hills. Oficiálnou príčinou úmrtia hviezdy filmov Osobný strážca (1992) či Kazateľova žena (1996) bolo utopenie. Cudzie zavinenie vyšetrovatelia vylúčili. Štyridsaťosemročná Houston mala v čase úmrtia v tele aj kokaín, marihuanu a rôzne lieky. Bobbi Kristina sa s Nickom Gordonom zosobášila vlani v januári. Zaujímavosťou je, že Gordona od jeho dvanástich rokov vychovávala práve Houston, takže manželia spolu dospievali.

Informácie pochádzajú z webstránky www.tmz.com a archívu agentúry SITA.

2. februára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA