Porcelánová kráska

Porcelánová kráska
thinkstockphoto.com
reklama:

Mysleli ste si doteraz, že byť čokoládová od slnka je to najžiadanejšie? Momentálnym trendom je porcelánovo jemná pleť.

Mulatky sú stále v našich očiach sexy a to, čo je pre nás exotické, vyznieva lákavo. Preto sa mnohé ženy snažia priblížiť tomuto trendu, vyzerať exoticky. Časté slnenie, alebo návšteva solária nie len, že škodí pokožke, ale spôsobuje aj predčasné starnutie. Nie je to však jediný dôvod, prečo zostať pri prirodzene svetlej pleti.

Dnešné modelingové agentúry doslova hľadajú dievčatá s veľmi svetlou pokožkou, prípadne zakazujú mladým slečnám vystavovať ich krásnu mladú tvár slnečnému žiareniu vo väčších dávkach. Ak sa pýtate, či ide o súčasný trend, tak áno. Nikde nie je určené, čo je ideál krásy. Tak ako snedá pleť, tak aj pehavá, či svetlá pokožka má svoje čaro.

Zažiarte s mejkapom pre dokonale matný efekt!

Porcelánová pleť je atraktívna a ženská najmä preto, že pôsobí vznešene, jemne a čisto. Aj v minulosti sa ženy z kráľovského rodu vyhýbali slniečku pre zachovanie dokonalej pokožky. Pre jej hebkosť, jemnosť, pružnosť a krásnu farbu.

Pri líčení môžete tento trend uplatniť veľmi trefne. Postačí ak aplikujete na tvár mejkap vo farbe pokožky. Vyhnite sa bronzerom a lícenkám. Minimum ružovkastej farby aplikujte pod lícnu kosť. Použite veľa rozjasňovačov. Na lícnu kosť, pod oči, do kútika oka aj pod obočie. Oči ponechajte nahé, prípadne decentne aplikujte ružovkastú lícenku, či jemne hnedastý očný tieň na pohyblivé viečko. Dotvarujte maskarou.

Nádherný kontrast docielite jemne červenkastým rúžom, ktorý dodá celkovému efektu dokonalý vzhľad. Ako princezná.

9. októbra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod