Poslíček priniesol pizzu na Oscary a dostal tisíc dolárov

Ellen DeGeneres
Ellen DeGeneres - 70 miliónov dolárov SITA/AP
reklama:

Moderátorka nedeľného ceremoniálu Ellen DeGeneres vyzbierala od celebrít 600 dolárov, ku ktorým potom pridala ďalších 400 dolárov a poslíčkovi Edgarovi ich odovzdala v pondelok vo svojej talkšou.

Poslíček menom Edgar, ktorý v nedeľu priniesol pizzu na udeľovanie Oscarov, dostal od moderátorky ceremoniálu Ellen DeGeneres prepitné tisíc dolárov (v prepočte približne 725 eur). DeGeneres mu peniaze odovzdala v pondelok vo svojej talkšou, kam ho pozvala. Moderátorka ešte počas ceremoniálu vyzbierala do klobúka Pharrella Williamsa od celebrít 600 dolárov, ku ktorým potom pridala ďalších 400 dolárov.

Môj ďalší hosť včera večer priniesol pizze, pričom nevedel, že sú pre niektoré z najväčších svetových hviezd,“ uviedla v talkšou DeGeneres predtým, než pustila klip, ako Edgar priniesol pizzu na udeľovanie Oscarov. Edgar v talkšou prezradil, že si myslel, že pizza je pre scenáristov a producentov, no keď vošiel do Dolby Theatre, tak mu DeGeneres povedala, aby šiel za ňou. Moderátorka ho následne priviedla na pódium a medzi celebrity.

Bol som v šoku. Netušil som, o čo ide. Bolo to bláznivé,“ uviedol poslíček s tým, že zvláštne bolo predovšetkým podať pizzu Julii Roberts, ktorá patrí medzi jeho obľúbené herečky.

Bola ženou mojich snov. Ešte keď som žil v Moskve, tak som vždy pozeral jej filmy. Takže bolo pre mňa úžasné, že som jej mohol doručiť pizzu,“ dodal.

http://www.youtube.com/watch?v=4t5jyJ6nzAI

Informácie pochádzajú z webstránky www.hollywoodreporter.com a archívu agentúry SITA.

4. marca 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA