Pošta pre teba končí, nahradí ju táto šou!

Pošta pre teba, Katarína Brychtová
Pošta pre teba facebook.com
reklama:

Novinka, ktorú bude i naďalej moderovať Katarína Brychtová, prináša tieto nečakané zmeny.

Slovenská moderátorka Katarína Brychtová začala nakrúcať novú šou s názvom Nečakané stretnutia, ktorú RTVS predstaví divákom a diváčkam už 3. januára 2015. Hoci ide o nový formát, podľa zástupcov RTVS bude nadväzovať na reláciu Pošta pre teba, ktorej poslednú časť odvysielajú už túto sobotu 20. decembra.

Základný rozdiel je ten, že zatiaľ čo v Pošte pre teba som moderovala v štúdiu, teraz sa to bude odohrávať vonku – iba v exteriéroch. Žiadne štúdio nebude. Zrušil sa aj poštár. Je to síce oveľa náročnejšie a prácnejšie aj pre štáb, ale myslím si, že pre diváka zaujímavejšie. Môžeme navštíviť ľudí, ktorí by sa do štúdia nikdy nemohli dostaviť. Chorých, starých alebo takých, čo žijú v zahraničí,” povedala pre portál Topky.sk 47-ročná Brychtová.

Brychtová má zoznam na posledné dni života, pomáhať nebude

Už nakrúcame, takže zarezávam každý víkend. Jedenásť rokov bola Pošta pre teba mojou súčasťou, ale ideme ďalej. Na nostalgiu nie je čas. Možno aj preto, že mám pocit, že v tom istom pokračujeme ďalej. Ostáva mi asi už iba poďakovať sa divákom za vernosť a štábu za skvelú spoluprácu,” dodala moderátorka, ktorá počas nakrúcania nového projektu už zavítala napríklad do Karlových Varov, Neapola či Prahy.

Informácie pochádzajú z webstránky www.topky.sk.

17. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA