Potrebujete požičať? Ferratum banka je tu pre Vás

Ferratum
Ferratum
reklama:

BRATISLAVA 16. júla (PR) – Už si ani nespomínate na deň, kedy ste si mohli dopriať všetko, čo ste v danej chvíli chceli? Neviete si predstaviť život bez dlhov? Radi by ste sebe aj blízkym dopriali nejaký darček ako topánky a pritom sa nebude musieť obmedzovať? Tak takéto želania sa do 24 hodín môžu stať realitou. A k tomu nepotrebujete žiadnu kúzelnú vílu. Stačí vám internet alebo mobil, ktorý má dnes takmer každý človek.

K získaniu peňazí nepotrebujete kúzla

Ani zázračné prstene, rozprávky, či sudičky. Dnes na to stačí ísť s rozumom a logicky. Spoločnosť Ferratum vám ponúka pôžičky do 350 euro pre ktoré sa nemusíte zapísať na listinu dlžníkov na mesiace, či roky. Nakoľko sa jedná o menšie sumy, splátka prebehne jednorázovo do 15, či 30 dní podľa výšky pôžičky. Vy sa tak nemusíte stresovať a stále sledovať kalendár, či ste neprešvihli splátku. Takéto oneskorenie totiž znamená stratu ďalších peňazí.

A kto všetko už nemusí čarovať pre zisk? Či sa už jedná o mamičky na materskej, dôchodcov, študentov, alebo ľudí, ktorím nestačí výplata, všetci majú u nás dvere otvorené. Tieto skupiny ľudí majú u bežnej banky problém získať akýkoľvek obnos. A ak ho získajú, úroky a ďalšie poplatky ich zaťažia na dlhé roky. My proti tomuto spôsobu požičiavania bojujeme.

Sme synonymom bezpečnosti

U nás sa zaručene nestretnete s podvodom. Politika našej spoločnosti je založená na transparentnosti a férovosti. To znamená, že všetky záležitosti okolo našej činnosti máte priamo na očiach. My nič neskrývame. Máme jednoduché pravidlá, ktoré vyčítate z nášho webu. Pokiaľ vám niečo nie je jasné, stačí sa cez zákaznícky servis skontaktovať s našimi milými a vyškolenými pracovníkmi. Povedia vám všetko, čo potrebujete vedieť.

Navyše je naša činnosť kontrolovaná a regulovaná EÚ zákonmi. Všetko prebieha podľa pravidiel. Dali sme sa na cestu férovosti, takže sa nemusíte ničoho báť. Nekalé praktiky, ako sú skryté poplatky, či nejasná zmluva nepatria medzi naše špeciality.

16. júla 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: PR