Poznáme meno dieťaťa Robbieho Williamsa

Búrlivák Robbie Williams sa stal dvojnásobným otcom
Robbie Williams a jeho manželka SITA/AP
reklama:

Hudobník, ktorý má s manželkou Aydou Field aj dcéru Theodoru Rose, tiež prezradil, ako sa cíti.

Anglický spevák Robbie Williams a jeho manželka Ayda Field dali synovi meno Charlton Valentine. Štyridsaťročný hudobník zverejnil novinku prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter, kde tiež ponúkol video, v ktorom je vidieť, ako Field manžela s dieťaťom na rukách tlačí na invalidnom vozíku po nemocničnej chodbe. “Charlton Valentine Williams opustil budovu a otecko sa má dobre,” napísal Williams.

Muzikant prostredníctvom Twitteru zverejňoval aj videá a fotografie z nemocnice zaznamenávajúce prípravy na pôrod. “Nikdy som nebol viac zaľúbený a nikdy som nebol viac hrdý na svoju manželku. Je úžasná. Týchto zopár hodín bolo naozaj skvelých a plných emócií. Bola to pre nás česť a sme šťastní, že ste túto cestu zažili s nami,” uviedol spevák v jednom z videí, ktoré natočili v pondelok 27. októbra.

Búrlivák Robbie Williams sa stal dvojnásobným otcom

Rodák z mesta Stoke-on-Trent a 35-ročná herečka sa zosobášili v auguste 2010. V septembri 2012 sa im narodila dcéra Theodora Rose. O tom, že čakajú druhého spoločného potomka, informovali tento rok v apríli.

Robbie Williams sa preslávil ako člen skupiny Take That, ktorú v roku 1995 opustil, aby sa mohol venovať sólovej kariére. Dosiaľ vydal desať sólových štúdiových albumov, pričom zatiaľ poslednú nahrávku Swings Both Ways uviedol na trh vlani v novembri. K jeho hitom patria skladby Angels, Feel, Come Undone, Let Me Entertain You, Millennium, Rock DJ, She’s The One, Somethin’ Stupid (feat. Nicole Kidman), Radio či Supreme. Po úspešných rokoch, počas ktorých sa v rodnej krajine stal najlepšie predávaným britským sólovým interpretom, sa do Take That vrátil a s formáciou vydal album Progress (2010), pričom po turné skupinu opäť opustil.

30. októbra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA