Poznáme Miss World 2015, prvýkrát v histórii je z tejto krajiny

China Miss World
reklama:

Dvadsaťtriročnej kráske sa zároveň podarilo získať titul Miss World Top Model.

Víťazkou súťaže Miss World 2015 sa dnes stala 23-ročná Mireia Lalaguna Royo zo Španielska. Je tak prvou Španielkou v histórii, ktorá získala tento prestížny titul krásy. Prvou vicemiss je Ruska Sofija Nikitčuk a na treťom mieste skončila Maria Harfanti z Indonézie.

Rodáčka z Barcelony triumfovala aj v kategórii Top Model. V talentovej kategórii zas uspela Lisa Punch z Guyany a Multimedia Award získala Filipínčanka Hillarie Parungao. Miss World Sports & Fitness sa stala Steffi Van Wyk z Namíbie a People’s Choice Award si odniesla Tran Ngoc Lan Khue z Vietnamu. V kategórii Beauty With a Purpose uspela spomínaná druhá vicemiss Maria Harfanti.

Fotoalbum k článku:

Už 65. ročník podujatia sa konal v juhočínskom meste Sanya. Slávnosťou sprevádzali Tim Vincent, Angela Chow a Megan Young, ktorá získala titul Miss World v roku 2013. Počas večera vystúpili Julian Believe, The Wholls a Miss World 2012 Wenxia Yu.

V prestížnej súťaži krásy, na ktorej sa tento rok záčastnilo 114 krások z celého sveta, Slovenskú republiku zastupovala víťazka 20. ročníka súťaže Miss Slovensko Lujza Straková. Do top dvadsiatky sa jej však nepodarilo dostať.

20. decembra 2015

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod