Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Dvaja, zamilovaní, láska
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
8. júna 2018 LifestyleSex a vzťahy od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Pozor, jeho poloha počas spánku vám odhalí, či vás miluje!

Nová štúdia, ktorá sa realizovala na vzorke 1100 ľudí tvrdí, že pozície, ktoré zaujmete počas spánku, veľa prezradia o sile vašej lásky, a nielen to. Odhaľujú aj vašu osobnosť.

Vzdialenosť medzi vami rozhoduje

Kedy je to nekonečná láska? Vedci zistili, že existuje súvislosť medzi vzdialenosťou dvojice počas spánku a intenzitou citov, ktoré k sebe prechováva. Je väčšia pravdepodobnosť, že partneri, ktorí spia menej ako dva a pol centimetra od seba, sú viac šťastnejší, ako tí, medzi ktorými je medzera počas noci väčšia ako 30 cm. spánok, láska, zamilovaní, spať, posteľ, vzťah, dvaja, pár, manželstvo

Dotyk počas spánku upevňuje vašu lásku

Ďalšia súvislosť sa prejavila aj vo fyzickom kontakte medzi partnermi počas noci. Dotýkate sa nevedomky počas spánku vy alebo váš partner navzájom? Tak potom nemajte obavu, vaša láska by mala byť silná.

Poloha odhalí aj vašu povahu

Americký výskum zistil tiež nasledovné:

Ľudia, ktorí spávajú schúlení v takzvanej polohe embrya, bývajú často nerozhodní, nervózni a citliví na kritiku.

Tí, ktorí spia v polohe naboku s mierne pokrčenými kolenami, sú prístupnejší ku kompromisom, mierni a je málo pravdepodobné, že sa stanú z nich extrémisti.

Ľudia, ktorí spia „v kráľovskej polohe“, čiže na chrbte, majú tendenciu byť otvorení, priami, dominantní a radi partnera ovládajú.

Spávate vy alebo váš partner na bruchu? Je pravdepodobné, že patríte k perfekcionistom a k prísnym či nekompromisným ľuďom.

Ako spíme najčastejšie?

Štúdia tiež zistila, že 42 percent párov je počas noci otočených chrbtom k sebe, 31 percent spí rovnakým smerom a len 4 percentá tvárou v tvár.

Okolo 34 percent párov počas spánku spí viac ako dva a pol centimetra od seba, 12 percent strávi noc v menšej vzdialenosti od seba, zatiaľ čo 2 percentá sú počas noci oddelené viac ako 30 centimetrov.

Z tých, ktorí sa počas spánku navzájom dotýkajú, sú najšťastnejší partneri ležiaci k sebe otočení tvárou, oproti tým, ktorí spia v rovnakom smere alebo sú otočení k sebe chrbtom. Z tých, ktorí sa nedotýkajú, najväčší počet šťastných párov tvoria partneri ležiaci rovnakým smerom a vedú nad tými, ktorí spia chrbtom k sebe alebo proti sebe .

Čím bližšie pri sebe spíme, tým bližšie sú naše srdcia

Deväťdesiatštyri percent dvojíc, ktoré strávili noc v blízkom fyzickom kontakte, bolo spokojných s ich vzťahom, v porovnaní s iba 68 percentami párov, ktoré sa počas spánku nedotýkali„, upresnil výsledky štúdie psychológ profesor Richard Wiseman, ktorý výskum viedol.

Štúdia ďalej zistila, že 86 percent párov, ktorí spali bližšie k sebe ako je dva a pol centimetra, sa cítilo šťastných vo svojom vzťahu, v porovnaní s 66 percentami tých, ktorí spali viac ako 30 centimetrov od seba .

Výsledky tejto štúdie tiež naznačujú, že u ľudí, ktorí spia v tesnej blízkosti svojich partnerov, je viac pravdepodobné, že sú extroverti.

K téme

II. Rozchod podľa znamení zverokruhu I. Rozchod podľa znamení zverokruhu

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.