Pozrite si nové video od Mary J. Blige

Mary J. Blige
Mary J. Blige SITA/AP
reklama:

Skladba sa nachádza na soundtracku snímky Think Like a Man Too (2014), ktorý je zároveň speváčkinou dvanástou štúdiovkou.

Americká speváčka Mary J. Blige predstavila videoklip ku skladbe Suitcase, ktorú zložila do romantickej komédie Think Like a Man Too (2014) režiséra Tima Storyho. Tá mala v amerických kinách premiéru v piatok. V snímke, ktorá je pokračovaním filmu Think Like a Man (2012), účinkujú Kevin Hart, Taraji P. Henson, Gabrielle Union, La La Anthony, Meagan Good či Kelsey Grammer. Samotný soundtrack je zároveň dvanástou štúdiovkou Mary J. Blige a obsahuje celkovo štrnásť piesní.

Kariéra 43-ročnej Mary J. Blige sa začala v roku 1992, keď speváčka vydala debutový album What’s The 411?. Celkovo má na konte dvanásť štúdiových nahrávok, z ktorých šesť je multiplatinových. Doteraz sa jej podarilo predať viac než 50 miliónov kópií albumov a 15 miliónov kópií singlov.

Blige je podľa magazínu Billboard najúspešnejšou r’n’b interpretkou ostatného štvrťstoročia, pričom magazín Rolling Stone ju zas zaradil do svojho rebríčka 100 najlepších spevákov a speváčok všetkých čias.

Je jediným interpretom, ktorému sa podarilo získať Grammy v kategóriách pop, rap, gospel aj r’n’b. Na konte má dovedna deväť Grammy, získala tiež štyri American Music Awards, desať Billboard Music Awards alebo dve World Music Awards.

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

22. júna 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA