Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Stavba domu začína
Vyvolení joj.sk
21. augusta 2013 ŠoubizDomáci šoubiznis od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Pravidlá pre novú generáciu Vyvolených v Dome snov

Oproti prvým dvom sériám Vyvolených sa nemení iba miesto, kde budú súťažiaci o výhru bojovať a fakt, že sa na ceste za výhrou poriadne namakajú, ale aj systém výberu Vyvolených do Súboja o prežitie. Do Domu snov prídu Vyvolení po štvoriciach a v týchto skupinách si zvolia medzi sebou jedného, ktorý dom dočasne opustí a ide na stáž. V dome tak po príchode všetkých súťažiacich ostane 12 súťažiacich a 4 absolvujú odborné zaškolenie a postupne sa do Domu snov vrátia.

Začiatkom týždňa si Vyvolení medzi sebou volia stavbyvedúceho, ktorý sa automaticky sťahuje do luxusnej maringotky, ale zároveň sa stáva prvým ohrozeným v sobotňajšom Súboji. Zvolený stavbyvedúci komunikuje plány na najbližší týždeň so stavebným dozorom a zároveň je zodpovedný za splnenie plánu a má rozhodujúce slovo pri jeho plnení medzi ostatnými Vyvolenými. Následne stavbyvedúci volí dvoch kuchárov, z ktorých jeden sa s ním stretne v Súboji.

Každú stredu sa Vyvolení ocitnú v KRUHU PRAVDY, kde si úprimne zoči-voči vysvetlia udalosti uplynulých dní a zároveň spomedzi seba volia najobľúbenejšieho Vyvoleného a najmenej obľúbeného. Najobľúbenejší dostáva výhodu a štáb mu splní jedno želanie. Na konci týždňa si stavbyvedúci vyberá jedného z robotníkov do súboja a ten si následne vyberie jedného z dvojice kuchárov, ktorý s ním zabojuje o prežitie.

Takto sa trojica vstupujúca do súboja uzatvorí.

Stavba domu začína

Každú sobotu sa všetci Vyvolení presunú do televízneho štúdia, kde sa stávajú svedkami SÚBOJA troch ohrozených súťažiacich. Prvý z nich sa má šancu zachrániť svojou šikovnosťou, o osude ostatných dvoch musia rozhodnúť jednohlasným verdiktom ostatní obyvatelia Domu snov. Hlasovať

budú dovtedy, kým sa nezhodnú na jednom mene, ktoré šou opustí.

Odporúčané články

V Dome snov to vrie už teraz: Padali facky na uvítanie! Vyvolení budú od 19. augusta bojovať o Dom snov!

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Domáci šoubiznis

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.
Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...