Pre našich zákazníkov len to najlepšie

Ferratum
Ferratum
reklama:

BRATISLAVA 31. októbra (WBN/PR) – Máte finančné problémy? A ako ich riešite? Dávate tomu voľný priebeh, alebo sa snažíte o napravenie toho, čo sa rozbilo? Pokiaľ chcete skutočne bojovať s nepekným údelom, možno ste už siahli po pôžičke. Nie je však pôžička ako pôžička. Ak ale chcete skutočnú kvalitu a bleskové vybavenie, vieme na koho sa máte obrátiť. FerratumBank je tu pre vás a prináša vám bezodnú zásobu peňazí.

Tak nečakajte

K vybaveniu naše pôžičky nepotrebujete takmer nič. Ak si so sebou nesiete negatívne skúsenosti z minulosti, určite nebude jednoduché získať vašu dôveru. Ale my ju získame. A viete prečo? Pretože naša ponuka je skutočne bezkonkurenčná a bude vyhovovať každému, kto rýchlo potrebuje peniaze.

V klasickej banke musíte pred podaním žiadosti urobiť kopu vecí. Zohnať potvrdenia, prípadne sa poradiť s právnikom, zjednať si termín v banke atď… Avšak 50% z vás aj tak nepochodí. Možno máte príliš vysoký vek, malý plat, prípadne ste nezamestnaní, alebo na materskej. Klasická banka posudzuje skutočne mnoho a to z toho dôvodu, že ide o veľké peniaze. U nás je to však inak. Mikro pôžičky znamenajú 30 až 350 euro pre splatenie vašich bežných výdajov, ktoré vám kazia deň.

Flexi voľba je pre vás to najlepšie

Okrem toho, že nepožadujeme žiadne potvrdenia, nechceme ani osobné schôdzky. Všetko sa bude odohrávať pomocou vášho mobilu, alebo cez internet. Svoje si vybavíte do 5 minút a hneď na tretí deň sa oslobodíte vďaka peniazom od problémov.

Navyše sme zaviedli aj väčšiu flexibilitu v splácaní. Od teraz je každá pôžička nastavená na 7 až 31 dní. Splatíte ju skrátka vtedy, kedy budete môcť, či chcieť. Veríme, že vám táto zmena pomôže odbúrať stres a budete sa cítiť lepšie a slobodnejšie. Robíme to predsa pre vás a pre vaše väčšie pohodlie a spokojnosť.

31. októbra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: PR

Jednoducho Diana

Jednoducho diana.jpg

Občas vnímam 31. august ako vystrihnutý zo zlého filmu. Nielen kvôli jeho smutnému podtónu. Každý jeden deň v roku sa už … Čítať ďalej