Pre Trenta Reznora bolo vystúpenie na Grammy mrhaním času

Trent Reznor
Trent Reznor SITA/AP
reklama:

Frontman kapely Nine Inch Nails znova skritizoval producentov televízneho prenosu udeľovania cien Grammy za to, že ich vystúpenie s Queens Of The Stone Age, Daveom Grohlom a Lindseym Buckinghamom neodvysielali v plnej dĺžke.

Trent Reznor z americkej kapely Nine Inch Nails nazval spoločné vystúpenie s Queens Of The Stone Age, Daveom Grohlom a Lindseym Buckinghamom na tohtoročnom odovzdávaní cien Grammy „absolútnou stratou času“.

Uviedol to v telefonickom rozhovore pre novozélandský portál www.3news.co.nz, pričom narážal na fakt, že ich vystúpenie producenti neodvysielali v plnej dĺžke.

S Joshom Hommem (frontmanom Queens Of The Stone Age, pozn. SITA) sme strávili veľa času diskutovaním o výhodách a nevýhodách tohto vystúpenia, pričom nakoniec sme sa dohodli, že do toho pôjdeme,“ vysvetlil Reznor, ktorý svoj hnev krátko po ceremoniáli ventiloval prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter.

Poučil som sa. A druhá vec je to, že ak by sme na Grammy nevystúpili, tak by som premýšľal, aké by to bolo, keby sme tam boli. Z tohto dôvodu to neľutujem, ale už si to nechcem v žiadnom prípade zopakovať,“ dodal.

Nine Inch Nails založil Reznor v roku 1988. Debutovali o rok neskôr s nahrávkou Pretty Hate Machine, z ktorej pochádza aj známa pieseň Head Like A Hole. Nasledovali albumy The Downward Spiral (1994), The Fragile (1999), With Teeth (2005), Year Zero (2007), Ghosts I–IV (2008), The Slip (2008) a Hesitation Marks (2013).

Na konte majú dve Grammy a tiež dve ceny Kerrang!. Jedenásteho júna sa predstavia v Prahe.

Informácie pochádzajú z webstránky www.nme.com a archívu agentúry SITA.

19. februára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA