Prejdite sa po svojej budúcej terase

ABW
ABW
reklama:

Romantika južanských námestíčok, rustikálny dotyk tehlových uličiek aj luxus s verným efektom prírodného travertínu – to všetko môžete s modernými betónovými dlažbami zažiť aj vo vlastnom exteriéri. Neviete si vybrať? Navštívte unikátny novootvorený showroom spoločnosti Austria Beton Werk.

Šedý betón je stereotyp, s ktorým by ste sa mali navždy rozlúčiť. Príďte sa o tom presvedčiť do nového výstavného priestoru pod holým nebom, ktorý spoločnosť ABW otvorila pri príležitosti štartu stavebnej sezóny. “Na ploche 1700 m 2 sa u nás môžete poprechádzať príkladmi rôznych exteriérov, nadýchať sa ich atmosféry a rozhodnúť pre štýl, ktorý bude najviac vyhovovať práve Vám,” pozýva konateľ spoločnosti Josef Lasak.

Hľadáte na svoju terasu funkčnú a krásnu dlažbu inšpirovanú prírodou, alebo naopak niečo minimalistické? Chcete zjednotiť povrchy okolo domu so schodiskom, plotom, či vybudovať netradičné lavičky alebo kvetináče v rovnakom štýle? Inšpirácie a príklady nekonečných možností betónových dlažieb na Vás čakajú v Kráľovej pri Senci a na www.abw.sk.

ABW

10. júna 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: PR