Prekvapenie! Justin Bieber a Selena Gomez sa dali dokopy?

Justin Bieber a Selena Gomez
Justin Bieber a Selena Gomez SITA/AP
reklama:

Dvojica má už za sebou veľa rozchodov a opätovných návratov. Je to tentoraz niečo vážne?

Kanadský spevák Justin Bieber a speváčka a herečka Selena Gomez spolu opäť randia. Dvojica sa začala stretávať v roku 2010, no už viac ráz sa rozišli a opäť dali dokopy. Nemenované zdroje z ich okolia však pre americký týždenník Us Weekly prezradili, že sú zase spolu. “Justin a Selena sú v súčasnosti rozhodne opäť spolu. Celý deň spolu jazdili na trojkolke Can-Am Spyder po Sunset Boulevard. Justin šoféroval, pričom Selena sedela za ním a držala sa ho. Boli neuveriteľne rozkošní a vyzerali veľmi šťastne a zamilovane,” uviedol jeden zo zdrojov.

Dvojica sa potom večer zúčastnila na narodeninovej oslave priateľa, režiséra Alfreda Floresa. Podľa jedného z návštevníkov “vyzerali ako pár” a aj sa tak k sebe správali. Ďalší zdroj vyhlásil, že priateľov obnovenie vzťahu neprekvapilo, no myslia si, že im to dlho nevydrží. “Raz sú spolu, raz zase nie. Je to rovnaký príbeh, každý týždeň, každý rok. Teraz sú opäť spolu, na budúci týždeň už nebudú. Nikdy sa spolu neprestali rozprávať, ani keď ich nevidíte pokope, to sa nikdy nezmenilo. Pohádajú sa, dajú si pauzu a potom sa k sebe vrátia. Fakt, že sa to opäť raz stalo, nie je žiadnym prekvapením,” vyjadril sa zdroj.

Selena Gomez je vďačná: Nechýba jej Bieber?

Dvadsaťročný Justin Bieber je rodákom z kanadského Londonu. Debutoval v roku 2009 EP nahrávkou My World, po ktorej nasledovali albumy My World 2.0 (2010), Under The Mistletoe (2011), Believe (2012) či kompilácia Journals (2013). Spevák, ktorého hitmi sú skladby ako napríklad Baby (feat. Ludacris) a Boyfriend, stihol počas kariéry získať okrem iného jednu Brit Award, sedem American Music Awards a dve nominácie na Grammy.

Selena Gomez je známa najmä zo seriálu Kúzelníci z Waverly (2007 – 2012). Dvadsaťjedenročná rodáčka z texaského Grand Prairie si zahrala aj v snímkach Ramona (2010), Monte Carlo (2011), Muppets (2011), Spring Breakers (2012) a svoj hlas prepožičala animovaným postavičkám vo filmoch Horton (2008), Arthur a Maltazardova pomsta (2009), Arthur a súboj dvoch svetov (2010) či Hotel Transylvánia (2012). So svojou skupinou The Scene vydala štúdiové albumy Kiss & Tell (2009), A Year Without Rain (2010) a When The Sun Goes Down (2011). Medzi jej najznámejšie piesne patria skladby ako Round & Round, A Year Without Rain alebo Love You Like A Love Song. Vlani v júli vydala debutový sólový album Stars Dance.

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a z archívu agentúry SITA.

18. júna 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA