Přemysl Boublík má obavy o budúcnosť svojho syna

Přemysl Boublík
Přemysl Boublík facebook.com
reklama:

Známeho slovenského herca teší jeho dvojročný syn, na ktorého má však v súčasnosti veľmi málo času.

Slovenský herec Přemysl Boublík má spoločne s partnerkou Karin Olasovou radosť z dvojročného syna Olivera. “Oliverko má veľakrát tendenciu nás tešiť a rád plní to, čím nám vyčaruje úsmev na tvári,” povedal v rozhovore pre agentúru SITA rodák z Písku. Boublík si však myslí, že to nepramení zo synovej prirodzenosti. “Má to svoje plusy aj mínusy. Oliver to totiž nerobí z vlastnej vôle, ale preto, že to očakávame. Nechcel by som, aby sa to premietlo do jeho osobného života, že sa bude chcieť každému len zapáčiť, lebo potom myslím, že človek stráca samého seba,” poznamenal sympatický herec.

Na malého syna má ale v súčasnosti podľa vlastných slov veľmi málo času. “Mrzí ma to, ale snáď je to pre budúcnosť, aby som s ním potom mohol tráviť ten čas bohatšie,” podotkol.

Momentálne sa Boublík naplno venuje divadlu a občianskym združeniam Artisti a Sonet, ktorých súčasťou sú literárne programy a divadelné predstavenia. Fanúšikovia ho v súčasnosti môžu vidieť v predstavení Psycho-tera-politika, ktoré malo premiéru v máji tohto roka a od začiatku októbra stvárňuje Cassia v Shakespearovej dráme Othello na doskách Divadla Malá scéna. “Účinkovanie v Othellovi je veľmi príjemné, lebo tu mám absolútny komfort. Nemusím sa starať o kostýmy a o scénu ako v občianskych združeniach, nemusím sa starať o zmluvy… v združeniach mám všetko na starosti aj produkčne a zároveň v tom aj účinkujem,” podotkol 32-ročný herec, ktorý si už zahral vo viacerých Shakespearových hrách. “So Shakespearom mám, dá sa povedať, bohaté skúsenosti a veľmi sa mi páči hrať vo verši. Človek sa cíti tak povznesenejšie. Má zrazu pocit, že tvorí skutočné umenie,” zasmial sa.

Onedlho čaká sympatického blondína i alternácia za Mareka Majeského v inscenácii Šialené nožničky Teatra Wüstenrot. “Marek Majeský je veľmi zaneprázdnený herec, takže ma oslovili, že by som mohol spraviť alternáciu a pomôcť im. Teším sa na to,” podotkol.

27. októbra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA