Princezná Madeleine je skoro po prvom pôrode opäť tehotná

Princezná Madeleine
Princezná Madeleine drží na rukách dcérku princeznú Leonore, vpravo Christopher O'Neill otec malej princezničky. SITA/AP
reklama:

Tridsaťdvaročná Madeleine a jej manžel Christopher O’Neill sú od februára rodičmi dcéry Leonore Lilian Marie, ich druhý potomok by mal prísť na svet v lete.

Švédska princezná Madeleine, ktorá vo februári priviedla na svet dcéru Leonore Lilian Mariu, je znova tehotná.

Na svojej oficiálnej webstránke o tom informoval švédsky kráľovský palác s tým, že 32-ročná Madeleine by mala svojho druhého potomka priviesť na svet v lete. “Sme veľmi šťastní a tešíme sa, že sa naša rodina rozrastie o nového člena,” uviedli princezná a jej manžel Christopher O’Neill.

Dcéra švédskeho kráľa Karola XVI. Gustáva a kráľovnej Silvie sa so 40-ročným britsko-americkým bankárom po prvý raz objavila na verejnosti v roku 2011.

Následne 25. októbra 2012 oznámili zasnúbenie a vlani 8. júna sa vzali. V septembri potom dvojica oznámila, že čaká dieťa a o dva mesiace neskôr kráľovský palác potvrdil správy, že princezná bude mať dcéru.

Leonore Lilian Maria, ktorá dostala titul vojvodkyňa z Gotlandu a je piata v poradí na kráľovský trón, sa narodila 20. februára v New Yorku, kde dvojica už niekoľko rokov žije.

Informácie pochádzajú z webstránky www.kungahuset.se a archívu agentúry SITA.

21. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA