Prispôsobujeme pôžičky podľa Vašich želaní

Ferratum
Ferratum
reklama:

BRATISLAVA 21. októbra (PR) – Už ste niekedy vyskúšali vziať si pôžičku? Mnohí z vás to už určite urobili. A ako vám to nakoniec dopadlo? Veríme, že väčšina z vás nemá negatívne skúsenosti, no realitou je práve opak. Ľudia často naletia podvodníkom a finančným upírom, nech je to súkromník, alebo dokonca aj banka. Poďte sa však teraz zoznámiť so spoločnosťou, ktorá vám nedá len peniaze, no aj istotu. Navyše vám pôjde v ústrety, keďže svoje služby vylepšuje neustále.

Sme Ferratum s sme tu pre vás

A robíme všetko pre vašu spokojnosť. Preto sme sa rozhodli naše služby trochu poupraviť podľa vašich požiadaviek. To, že poskytujeme rýchle pôžičky už možno viete. Práve však trochu meníme podmienky splatnosti. Doteraz ste boli obmedzení na určitý dátum v ktorý museli byť peniaze vrátené. Nový model splácania je však flexibilnejší. Už si nevyberáte medzi dvomi dátumami. Odteraz máte každú pôžičku nastavenú automaticky na 7 až 31 dní.

Je len na vás, kedy sa rozhodnete peniaze vrátiť naspäť. Možno sa vám to podarí hneď po výplate a možno až neskôr. Na tom nezáleží. Už nemusíte strážiť kalendár a potiť sa, že nestíhate. Máte toľko voľnosti koľko len potrebujete. Tak žiadny stres a hor sa na vypĺňanie žiadosti.

Ako získať našu pôžičku?

Stačí tak málo. Žiadosť podáte elektronicky, a to cez internet, alebo mobil. SMS žiadosť je náš vynález a od svojho vzniku sa teší stále väčšej obľube. Vypĺňate niekoľko údajov medzi ktoré patrí meno, adresa, rodné číslo atď… Pokiaľ chcete peniaze skutočne ultra rýchlo, tak odporúčame vyplniť číslo vášho účtu a peniaze máte do 72 hodín. V opačnom prípade vám pôžička príde poštou.

Nezabudnite si poriadne skontrolovať údaje, ktoré do žiadosti vypisujete. Nesprávne zadané informácie môžu skomplikovať celý proces požičiavania a predĺžia čas vybavenia.

21. októbra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: PR

Jednoducho Diana

Jednoducho diana.jpg

Občas vnímam 31. august ako vystrihnutý zo zlého filmu. Nielen kvôli jeho smutnému podtónu. Každý jeden deň v roku sa už … Čítať ďalej