Rapperka Eve sa vydala

Rapperka Eve
Rapperka Eve SITA/AP
reklama:

Manželom 35-ročnej interpretky sa stal Maximillion Cooper.

Americká rapperka Eve sa vydala za módneho návrhára a zakladateľa pretekov Gumball 3000 Maximilliona Coopera. Obrad sa konal 14. júna na Ibize.

“Sme neskutočne šťastní, že môžeme osláviť náš sobáš s priateľmi a rodinou a začať tak našu spoločnú životnú cestu. Je to úžasný zážitok a sme šťastnejší, ako sme si kedy vedeli predstaviť. Ďakujeme vám za blahoželania,” uviedla dvojica v oficiálnom vyhlásení. Tridsaťpäťročná rodáčka z Philadelphie a 41-ročný Cooper sa zasnúbili vlani 25. decembra.

Eve, vlastným menom Eve Jihan Jeffers, sa na hudobnej scéne pohybuje od roku 1998. O rok neskôr vydala debut Let There Be Eve…Ruff Ryders’ First Lady, ktorý sa dostal na prvé miesto amerického albumového rebríčka Billboard 200.

Postupne uviedla na trh štúdiovky Scorpion (2001), Eve-Olution (2002) a zatiaľ poslednú Lip Lock (2013). Z nahrávky Scorpion pochádza aj singel Let Me Blow Ya Mind, na ktorom hosťuje Gwen Stefani.

Pieseň získala prestížnu cenu Grammy. Medzi rapperkine ďalšie známe skladby patria aj Tambourine, Who’s That Girl?, Gangsta Lovin’, Give It To You či Satisfaction.

Eve sa okrem spevu venuje aj herectvu, objavila sa napríklad v snímke xXx (2002), či komédii Holičstvo (2002) a jej pokračovaní s podtitulom Späť v biznise (2004).

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a z archívu agentúry SITA.

15. júna 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA