Rapperka Lil’ Kim sa teší z dcérky

Lil’ Kim
Lil’ Kim SITA/AP
reklama:

Rodáčka z newyorského Brooklynu porodila malú Royal Reign v pondelok v New Jersey.

Americká rapperka Lil’ Kim sa stala matkou. Rodáčka z newyorského Brooklynu porodila v pondelok 9. júna v New Jersey dcéru, ktorú pomenovala Royal Reign. Bábätko po narodení vážilo približne 2860 gramov a meralo asi 50 centimetrov. Speváčka prezradila, že je tehotná vo februári.

Krátko po tom rapper Mr. Papers v rozhovore pre portál RadarOnline.com uviedol, že otcom očakávaného bábätka je on, pričom o dieťati hovoril v mužskom rode. Lil’ Kim však zatiaľ neprezradila, kto je otcom malej Royal Reign.

Lil’ Kim, vlastným menom Kimberly Denise Jones, pôsobí na hudobnej scéne od roku 1994. Začínala vo formácii Junior M.A.F.I.A., ktorej spoluzakladateľom bol už zosnulý rapper The Notorious B.I.G.. Formácia debutovala v roku 1995 úspešným albumom Conspiracy.

Lil’ Kim vydala prvý sólový album s názvom Hard Core v roku 1996, po ňom nasledovali nahrávky The Notorious K.I.M. (2000), La Bella Mafia (2003) a The Naked Truth (2005). Na konte má množstvo ocenení, medzi nimi aj Grammy za prerábku skladby Lady Marmalade, ktorú s ňou naspievali Christina Aguilera, Mýa a Pink.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a z archívu agentúry SITA.

10. júna 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA