Reštaurácia Hotela Matyšák – vyskúšajte degustačné menu

Reštaurácia Hotela Matyšák
Matyšák
reklama:

BRATISLAVA 6. februára (PR) – Reštaurácia Hotela Matyšák, známa svojou výnimočnou kuchyňou ocenenou 14 čapicami rakúskej edície Gault&Millau už niekoľko rokov po sebe, si od 1.februára 2015 pripravila pre svojich hostí novú ponuku vo forme zážitkového menu.

„Po mimoriadnych úspechoch našich vín na medzinárodných, ale i domácich súťažiach sme hľadali spôsob ako sa čo najprirodzenejšie o tieto kvalitné vína podeliť. Preto sme prišli s myšlienkou snúbenia sa jedla s vínom vo forme degustačných – zážitkových menu“, hovorí riaditeľ Hotela Matyšák pán Miloslav Dvořák. Kombinácia delikátnych špecialít so správne zvoleným vínom nechá vyniknúť kráse a rôznorodosti jednotlivých odrôd. Táto ponuka nie je určená len pre odborníkov a gurmánov, ktorí vedia oceniť kvalitné vína a jedlo. Naopak, ponúkané 3 a 5-chodové večere môžu osloviť a potešiť širšiu verejnosť. Sú určené pre páry, pre ktoré vrámci blížiaceho sa Sviatku sv. Valentína chystáme malý darček. Ale i pre väčšie či menšie skupiny, pracovné stretnutie alebo zákazníkov, ktorí si prídu vychutnať pripravené špeciality v príjemnom prostredí reštaurácie.

Delikatesy pripravené pod taktovkou šéfkuchára Braňa Križana sú podávané formou 3, 5, alebo 7-chodoveho degustačného menu. Ku každému z ponúkaných jedál starostlivo vyberá vhodný druh vína osobne Peter Matyšák. Degustačné menu pripravovane z tých najlepších čerstvých surovín z vlastnej Bio farmy a od rokmi preverených dodávateľov, bude pravidelne obmieňané s ohľadom na sezónnosť použitých surovín. Veríme, že si nájdu miesto v plánovacích kalendároch širšej klientely.

„Tešíme sa na vašu návštevu!”

Napriek tomu, že rezervácie v reštaurácii Hotela Matyšák nie sú povinné, odporúčame, aby si zákazníci telefonicky objednali miesto a zvolenie menu vopred. Pomôže to predísť prípadnému sklamaniu z čakania a zároveň nám umožní ponúknuť služby na profesionálnej úrovni, ktorá sa očakáva.

Fotoalbum k článku:

www.vinomatysak.sk

6. februára 2015

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: PR

Estetika v odievaní

Screenshot_2017 09 13 15 40 40 1.png

Estetické cítenie je prameňom všetkého prekrásneho, veľkého a človek zbavený tohto citu stojí na úrovni nemej tváre“, definuje V.G. Belinskij. Estetika … Čítať ďalej