Ricco a Claudia predstavili nový videoklip

Ricco & Claudia a Eliška Bučková
Ricco & Claudia a Eliška Bučková archív RICCO & CLAUDIA
reklama:

Nedávno sme Vám predstavili prvý videoklip finalistov speváckej šou Česko – slovenský X FACTOR – dua Ricco a Claudia. Dnes máme pre vás ďalší videoklip z dielne tejto talentovanej dvojice.

Druhý singel, ktorý pre svojich fanúšikov Ricco a Claudia nahrali, nesie názov MODLITBA. Pieseň vznikla ako reakcia na množiace sa informácie o hrozbe svetovej krízy, a aktuálne aj vojny. Tej sa obáva azda každý človek, výnimkou nie sú ani mladí speváci, ktorí svojou skladbou chceli osloviť ľudí a upozorniť, že za mnoho zlého si ľudstvo môžem samo.

O spoluprácu na piesni požiadalo talentované duo Elišku Bučkovú , víťazku českej Miss z roku 2008. Česká kráska, ktorá sa okrem modelingu venuje i spevu a muzikálovému herectvu, návrh na spoluprácu rada prijala. Text k piesni napísal manažér dvojice spevákov Miroslav Čimo, ktorý je vraj so spevákmi názorovo maximálne kompatibilný. Okrem ich zastupovania dokáže dvojicu vystihnúť azda každým slovom v texte piesní. Aj to je jeden z dôvodov, prečo Riccovi a Claudii textuje celý album.

O hudbu sa v piesni Modlitba postarali Marek Danko, Quarteto Barbory Botošovej a Marek Šurín. K druhej piesni Ricco a Claudia nakrútili aj pekný videoklip. Na svedomí ho má Dušan Krajčovič, s ktorým dvojica spolupracuje už dlhšiu dobu a už teraz je jasné, že sa podpíše pod mnoho ďalších videoklipov sympatickej dvojice.

Fotoalbum k článku:

10. septembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: JM