Rita Ora sa stretáva so synom Tommyho Hilfigera

Rita Ora prichádza na MTV Movie Awards 2014
Rita Ora prichádza na MTV Movie Awards 2014 SITA/AP
reklama:

Dvojica sa pozná už niekoľko rokov. Dohromady sa však dali až po tom, ako sa speváčka rozišla s dídžejom Calvinom Harrisom.

Britská speváčka Rita Ora tvorí pár so synom amerického návrhára Tommyho Hilfigera Richardom. Informoval o tom magazín Us Weekly, ktorému to potvrdil nemenovaný zdroj z ich okolia.

Dvadsaťtriročná interpretka a o rok mladší rapper sa vraj poznajú už niekoľko rokov. Randiť však spolu začali až po tom, ako sa rozpadol speváčkin vzťah so škótskym producentom a dídžejom Calvinom Harrisom.

Rita Sahatçiu Ora je rodáčkou z kosovskej Prištiny, odkiaľ sa však krátko po narodení s rodinou presťahovala do Londýna, kde vyrastala. Ako speváčka sa po prvý raz predstavila v roku 2007 v skladbe Awkward Craiga Davida.

V roku 2011 sa jej podarilo upútať v skladbe DJ-a Fresha s názvom Hot Right Now. Táto pieseň následne dobyla UK Chart, čím sa stala vôbec prvým drum’n’bassovým singlom, ktorému sa to podarilo. Na jednotke v britskom singlovom rebríčku bodovala aj so skladbami R.I.P. a How We Do (Party).

Obe piesne sú spolu so Shine Ya Light, Radioactive a Facemelt singlami z debutového albumu Ora, ktorý vyšiel v auguste 2012. Interpretka v súčasnosti pracuje na druhej štúdiovke, ktorá by sa mala dostať na pulty predajní v priebehu tohto roka. Richard Hilfiger vystupuje pod umeleckým menom Ricky Hil. V roku 2010 ho zatkli za držanie marihuany.

Informácie pochádzajú z webstránok www.usmagazine.com, www.pagesix.com a archívu agentúry SITA.

7. augusta 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA