Robbie Williams zlomil fanúšičke ruku pri páde z pódia

Spevák Robbie Williams
Spevák Robbie Williams SITA/AP
reklama:

Incident sa stal koncom júna v Metro Radio Arene v Newcastli.

Britský spevák Robbie Williams počas júnového koncertu v Metro Radio Arene v Newcastli spadol z pódia, pričom jednej z fanúšičiek zlomil pravú ruku. Podľa britského denníka Daily Mirror, 52-ročnú ženu menom Margaret Nash následne previezli do nemocnice, kde jej zranenie ošetrili. “Prišli sme za ženou, ktorá sa sťažovala na bolesti ruky. Neskôr nám oznámili, že ju má zlomenú. Sme v kontakte s Robbieho produkčnou spoločnosťou a oni sú v kontakte s touto dámou,” uviedol Paul Tattenden, generálny manažér arény, v ktorej Williams vystúpil 22. a 23. júna v rámci Swing Both Ways Tour.

Podľa známych zranenej obdivovateľky, Nash bolo veľmi ľúto, že si nemohla pozrieť celú šou, od speváka nepožaduje odškodné, no bola by rada, keby sa jej ospravedlnil. Fanúšička ani 40-ročný interpret, ktorému sa nič nestalo, sa k incidentu zatiaľ nevyjadrili.

Robbie Williams sa preslávil ako člen skupiny Take That, ktorú v roku 1995 opustil, aby sa mohol venovať sólovej kariére. Doteraz vydal desať sólových štúdiových albumov, pričom zatiaľ poslednú nahrávku Swings Both Ways uviedol na trh vlani v novembri. K jeho najznámejším hitom patria skladby Angels, Feel, Come Undone, Let Me Entertain You, Millennium, Rock DJ, She’s the One, Somethin’ Stupid (feat. Nicole Kidman), Radio či Supreme. Po úspešných rokoch, počas ktorých sa v rodnej krajine stal najlepšie predávaným britským sólovým interpretom, sa do Take That vrátil a spolu s Garym Barlowom, Howardom Donaldom, Jasonom Orangeom a Markom Owenom nahral album Progress (2010). Následne s nimi vyrazil aj na úspešné turné Progress Live.

Informácie pochádzajú z webstránky www.chroniclelive.co.uk a archívu agentúry SITA.

5. júla 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA