Robert Pattinson je zase zamilovaný! Do koho?

Robert Pattinson
Robert Pattinson SITA/AP
reklama:

Dvadsaťosemročný herec sa stretáva s novou láskou iba niekoľko týždňov.

Britský herec Robert Pattinson randí so speváčkou FKA twigs. Nemenovaný zdroj z okolia páru americkému týždenníku Us Weekly prezradil, že 28-ročný rodák z Londýna a 26-ročná hudobníčka, vlastným menom Tahliah Debrett Barnett sa stretávajú niekoľko týždňov. „Tahliah si myslí, že je neskutočne krásny,“ dodal zdroj, ktorý tiež potvrdil, že dvojica sa spoznala vďaka spoločným známym. „Trvá to len krátko, ale užívajú si spolu,“ vyhlásil ďalší zdroj z hercovho okolia.

Robert Pattinson na seba upozornil ako Cedric Diggory vo filme Harry Potter a Ohnivá čaša (2005). Skutočne sa však preslávil až o tri roky neskôr, keď stvárnil upíra Edwarda Cullena v prvej zo série filmových adaptácií romantickej ságy Twilight.

Zahral si aj v ďalších štyroch častiach, z ktorých posledná s názvom Twilight sága: Úsvit – 2. časť mala v slovenských kinách premiéru v novembri 2012. Diváci a diváčky ho môžu poznať aj z romantickej drámy Nezabudni na mňa (2010), na ktorej spolupracoval aj ako výkonný producent, či filmov Voda pre slony (2011), Miláčik (2012) alebo Cosmopolis (2012). V minulosti randil napríklad s Kristen Stewart či Imogen Kerr.

Britská speváčka FKA twigs má na konte zatiaľ jeden album LP1 (2014), ktorý sa dostal na 16. priečku v UK Charte. Štúdiovka obsahuje single Two Weeks a Pendulum. Vydala tiež nahrávky EP1 (2012) a EP2 (2013).

facebook.com

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

3. septembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA