Rozchod krátko po zásnubách: Elizabeth Olsen to nevyšlo

Elizabeth Olsen a Boyd Holbrook
Elizabeth Olsen a Boyd Holbrook SITA/AP
reklama:

Dvadsaťpäťročná herečka a jej 33-ročný kolega boli spolu od roku 2012, pričom vlani v marci sa zasnúbili.

Americká herečka Elizabeth Olsen a jej kolega a snúbenec Boyd Holbrook sa rozišli. Pre americký týždenník Us Weekly informáciu potvrdil nemenovaný zdroj. O rozchode sa začalo klebetiť po tom, ako rodáčku zo Sherman Oaks v Kalifornii videli nedávno na farmárskom trhu bez zásnubného prsteňa.

Elizabeth Olsen a Boyd Holbrook sa zasnúbili

Dvadsaťpäťročná mladšia sestra dvojičiek Mary-Kate a Ashley Olsenových a 33-ročný Holbrook, ktorý si zahral napríklad vo filmoch Milk (2008), Medzi náhrobnými kameňmi (2014) alebo Stratené dievča (2014), spolu začali randiť v roku 2012, keď sa stretli pri nakrúcaní snímky Very Good Girls (2013). Zasnúbili sa vlani v marci.

Elizabeth Olsen si vyslúžila uznanie kritiky za výkon vo filme Martha Marcy May Marlene (2011), kde stvárnila mladú ženu, ktorá sa snaží začať normálny život po úteku zo sekty. V tom istom roku sa objavila aj v horore Silent House a dramédii Rodinné tajomstvá. Zahrala si tiež v snímkach ako Liberal Arts (2012), Old Boy (2013), Zbav sa svojich miláčikov (2013) či Godzilla (2014). Objaví sa aj v pokračovaní akčného sci-fi Avengers: Pomstitelia (2012) s podtitulom Vek Ultrona, ktoré by sa malo do slovenských kín dostať 30. apríla.

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

20. januára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA