Rozhodnuté: Rupert Sanders a Liberty Ross sa rozviedli

Rupert Sanders a Liberty Ross
Rupert Sanders a Liberty Ross SITA/AP
reklama:

Vzťah režiséra a modelky sa rozpadol pre Sandersov románik s herečkou Kristen Stewart, ktorej matku stvárnila Ross v snímke Snehulienka a lovec (2012).

Britský režisér Rupert Sanders sa po 12 rokoch manželstva rozviedol s modelkou a herečkou Liberty Ross.

Informoval o tom magazín People. Príčinou rozpadu ich vzťahu bol Sandersov románik s americkou herečkou Kristen Stewart, ktorá sa predstavila v hlavnej úlohe v jeho filme Snehulienka a lovec (2012).

Žiadosť o rozvod podala 35-ročná Ross ešte vlani v januári. Súd teraz modelke pridelil okrem iného dom v Los Angeles, byt a ďalšiu nehnuteľnosť v Londýne či 15 percent zo ziskov zo Sandersových filmov.

Štyridsaťtriročný rodák z Londýna musí zároveň bývalej manželke mesačne vyplácať 25-tisíc amerických dolárov (v prepočte približne 18 600 eur), a to až do roku 2018 alebo kým sa znovu nevydá. Ich dve deti budú žiť v striedavej starostlivosti oboch rodičov, pričom režisér musí na ich výchovu ich matke mesačne prispievať 14-tisíc dolárov (v prepočte viac ako 10-tisíc eur).

Rupert Miles Sanders režíroval napríklad krátkometrážne snímky D-minus (2004) a Black Hole (2010). V jeho spomínanom dobrodružnom fantasy Snehulienka a lovec (2012) stvárnila Liberty Lettice Lark Ross Snehulienkinu matku. Okrem toho sa predstavila v romantickej dráme W.E. (2011).

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com.

27. júla 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA