Rozkošný ocko sa odviazal a roztopil srdcia všetkých žien

billy pittman
youtube.com
reklama:

Napriek jeho drsnému výzoru a tetovaniam, po zhliadnutí videa zistíte, že prvý pohľad môže klamať. Aj keď nespieva ako Pavarotti, svojej 3 ročnej dcérke spravil v aute koncert, keď si spolu s ňou zaspieval pesničku “Let It Go” z megaúspešnej rozprávky Frozen.

Ocko spieval ako princezná

Je množstvo videí, kde môžeme vidieť deti spievajúce cover verzie známych hitov, a tým najnovším trendom je titulná skladba k rozprávke Frozen z dielne Walt Disney Pictures. Deti túto rozprávku zbožňujú a pieseň “Let It go” je naozaj nákazlivá, ale keď sa k spevu rozkošných detí pridajú rodičia a najmä takíto fešácki ockovia, je o senzáciu postarané.

Viac ako 4 milióny zhliadnutí

Video na známom serveri YouTube.com dosiahlo od zverejnenia už 4,3 milióna pozretí a potetovaný ocko spolu s 3- ročnou Blakely sú celosvetovou senzáciou a veľa ľudí sa zhoduje, že Billy ( spievajúci tato) si zaslúži titul otec roka.

Prečítajte si ako kreatívne vzdeláva ocko svoje deti!

Frozen

Anna (Kristen Bell) je prekliata svojou staršou sestrou, bezcitnou ľadovou kráľovnou Elsou (Idina Menzel), ktorá žije v odlúčení. Jedinou šancou a možnou nádejou ako kruté prekliatie zrušiť, je dlhý a veľmi nebezpečný pochod zamrznutou, nemilosrdnou krajinou. Na tejto strastiplnej ceste sú pri Anne horal a ošľahaný dobrodruh Kristoffer (Jonathan Groff) so svojim osobitým sobom Svenom, a nešťastný smoliar – snehuliak Olaf. S ich pomocou je tak Anna schopná bojovať s ubúdajúcim časom, aby jej srdce kliatbou navždy nezamrzlo a tiež s armádou kráľovniných ľadových príšer. Muzikálový charakter rozprávky znamená, že sa v radách hercov tentoraz vyberalo hlavne medzi muzikálovými a hudobne nadanými hercami. Postavičky naspievali, ale hlavne nahovorili: Kristen Bell, Alan Tudyk, Josh Gad, Idina Menzel, alebo Jonathan Groff. (zdroj:mediaboom.sk)

30. júna 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod