Sajfa sa stal otcom, má malú Molly!

Sajfa sa stal otcom, má malú Molly!
Sajfa sa stal otcom, má malú Molly! Archív/Sajfa
reklama:

Populárny moderátor prezradil: „Do Molly sme sa s Veronikou zaľúbili na prvý pohľad! Asi aj preto, že je o niečo krajšia ako ja.“

Sajfa sa stal otcom, má malú Molly! Samozrejme tým nemyslíme otcom dieťaťa, ale otcom psíka. Sajfa si totižto adoptoval krásnu sučku anglického buldoga.

Tu je jej príbeh, písaný rukami Sajfu:

Molly sa narodila sučke, ktorá ako jedna z tisícov slúžila len na rodenie šteniatok u množiteľa na východe Slovenska. Nemala to šťastie, že sa jej „pán“ postaral o to, aby šteniatka putovali do rodín, ktoré by sa vedeli postarať o dosť náročné plemeno anglického buldoga. Putovala za peniaze človeku, ktorému sa páčilo šteniatko, tak si ho kúpil.

Sotva polročná Molly pri zlej starostlivosti a poznačená zlým chovom plemena, začala mať zdravotné problémy, s čím jej majiteľ vôbec nerátal a nechcel platiť za veterinára. Molly sa vzdal!

Preto Molly putovala do koterca domáceho azylu, ktorý sa venuje opusteným psíkom. Azyl, ako všetky ostatné útulky a dočasné opatery na Slovensku praskajú vo švíkoch, inak ako do koterca sa ju preto nepodarilo „ubytovať“. Molly trpela zdravotne a psychicky ešte viac. Vtedy sa jej (ako 9 mesačnej) OZ Psia duša. Previezli ju do Pezinku ku ich veterinárnej lekárke a do opatery dočasnej paničky do

Bratislavy (Sonička, ďakujeme).

Do Molly sme sa s Veronikou zaľúbili na prvý pohľad! Asi aj preto, že je o niečo krajšia ako ja.“

Fotoalbum k článku:

19. septembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod