Schwarzenegger vraj zbožňuje párty viac ako Cyrus

Miley Cyrus a Patrick Schwarzenegger
Miley Cyrus a Patrick Schwarzenegger SITA/AP
reklama:

Speváčku Miley Cyrus obviňovali z toho, že ťahá “dolu” svojho nového priateľa Patricka Schwarzeneggera, ale všetko je vraj inak.

Podľa portálu TMZ, má byť práve prominentný synáčik Patrick Schwarzenegger tým, ktorý tlačí mladú speváčku, aby prekračovala hranice.

Priatelia páru sa portálu zverili, že práve Patrick mal byť organizátorom posledných divokých žúrov v nočných a striptérskych kluboch, na ktorých sa zúčastnil spolu so svojou novou priateľkou Cyrus. Párty sa vraj naťahujú do skorých ranných hodín.

Na nedávnej párty v striptérskom klube v Miami žúrovala dvojica spolu s Paris Hilton, rozhadzovali vraj peniazmi, akoby to boli len kúsky papierikov.

Fotografom sa podarilo zvečniť, ako podarený párik fajčí marihuanu spolu s ich kamarátom Wiz Khalifom. Patrickov kamarát sa portálu TMZ zveril, že syn známeho herca marihuanu fajčil už dávno predtým, než stretol Miley.

Podľa všetkého, aj rodina prominentného synáčika si je vedomá, že Miley ho nič nové nenaučí. Vraj dobre vedia o jeho záľube v divokých párty a trochu aj dúfajú. že práve Miley sa ho podarí trochu upokojiť.

Fotoalbum k článku:

Dvadsaťjedenročná Miley Cyrus, vlastným menom Destiny Hope Cyrus, sa preslávila účinkovaním v seriáli Hannah Montana (2006 – 2011) o dievčati Miley Stewart, ktoré vedie tajný život speváckej hviezdy. Okrem toho sa objavila v snímkach Hannah Montana – Film (2009), Sex v meste 2 (2010), Posledná pieseň (2010) či LOL (2012) a tiež prepožičala hlas jednej z postáv v animovanom filme Blesk (2008). Na konte má zatiaľ štyri štúdiové albumy – Meet Miley Cyrus (2007), Breakout (2008), Can’t Be Tamed (2010) a Bangerz (2013).

7. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA