Sexi blondínka Barbora Rakovská má novú závislosť

Barbora Rakovská
Barbora Rakovská facebook.com
reklama:

Známa slovenská moderátorka prezradila v rozhovore pre agentúru SITA aj tajomstvá svojej kuchyne.

Slovenská moderátorka Barbora Rakovská sa naučila variť až pred štyrmi rokmi, keď sa jej narodila dcéra Amia. “Naučiť sa variť bola výzva. Keď sa Amia narodila, uvedomila som si, že vlastne variť musím, lebo dieťa to potrebuje a naozaj som začala. Dovtedy to boli len také chabé a malé pokusy,” povedala blondínka, ktorej sa varenie zapáčilo natoľko, že koncom októbra vydala spolu so spevákom Robom Pappom a moderátorkou markizáckeho Telerána Lenkou Šóošovou knihu o varení Z hrnca do rozprávky.

Barbora Rakovská a jej dcérka
facebook.com

Varím veľmi rada. Skúšame nové jedlá a chute a experimentujeme, ale nie extrémne. Skôr len tak zo zvedavosti,” poznamenala Rakovská. Chladničku a špajzu sa moderátorka snaží podľa vlastných slov napĺňať najmä zdravými potravinami. “Nie sme stopercentne bio, radi si doprajeme občas mastné aj vyprážané, ale len občas,” zdôraznila 28-ročná Bratislavčanka v rozhovore pre agentúru SITA. “Amii sa však snažím variť vždy čerstvé veci, nechcem ju učiť fastfoodom,” dodala.

Čo nesmie chýbať v šatníku moderátorky Rakovskej?

Štvorročná dcérka známej moderátorke v kuchyni už v útlom veku rada pomáha. “Amia miluje byť pri varení pri mne a pomáhať mi. Najradšej by všetko robila sama. Musím to ale selektovať, predsa len miešať cibuľku na oleji môže byť aj nebezpečné,” zasmiala sa Rakovská.

13. novembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA