Sexi herec Channing Tatum je rozhorčený, médiá klamú

Channing Tatum
Channing Tatum shutterstock.com
reklama:

Klebety, ktoré o ňom rozchýril istý magazín, totiž nie sú pravdivé.

Správy, podľa ktorých sa americký herec Channing Tatum rozvádza, nie sú pravdivé.

Tridsaťštyriročný rodák z mesta Cullman v Alabame a manželka Jenna Dewan Tatum sú podľa ich zástupcov veľmi šťastní.

Informáciu pre americký týždenník Us Weekly potvrdili zástupcovia páru. “Je veľké sklamanie vidieť ďalší príklad toho, ako magazín Star používa absolútne lži, len aby predal ďalšie číslo a pritom sa vydávajú za novinárov. Ich súčasná klamlivá obálka nemôže byť ďalej od pravdy,” uviedli zástupcovia dvojice na margo článku, v ktorom tiež spomínali, že Tatum sa neustále zaujíma o iné ženy a už nenosí obrúčku.

Pár sa spolu nedávno ukázal na premiére filmu 22 Jump Street, v ktorom herec vystupuje ako Jenko. Podľa nemenovaného svedka vyzerali rozkošne. “Jenna a Channing boli naozaj rozkošní. Jenna ho podporovala a bavili sa,” vyjadril sa svedok pre Us Weekly.

Channing Tatum sa s 33-ročnou kolegyňou zoznámil pri nakrúcaní snímky Let’s Dance (2006). Dvojica sa zasnúbila v roku 2008, pričom v júli 2009 sa aj zosobášili. Vlani v máji sa im narodila dcéra Everly.

Tatum okrem herectva pôsobí ako filmový producent, tanečník a model. Zahral si aj v snímkach ako G. I. Joe (2009), Milý John (2010), 21 Jump street (2012), Manželský sľub (2012), Magic Mike (2012), White House Down (2013), Vedľajšie účinky (2013) či G.I. Joe 2: Odveta (2013).

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a z archívu agentúry SITA.

26. júna 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA