Sexy aj na jeseň

Sexy aj na jeseň
thinkstockphoto.com
reklama:

Vždy keď končí leto a prichádza jeseň, s ľútosťou odkladáme šortky a tielka do skríň. Jeseň v nás evokuje väčšiu nudu, veľa zahalenosti a menej kreativity. V skutočnosti však máte veľké možnosti, ako si zachovať letnú sviežosť.

Móda je bezhraničná, kreatívna a inšpiratívna. Bez ohľadu na ročné obdobie dokážu módni návrhári s celého sveta ukázať vo svojich kolekciách praktickosť, vkus a ženskosť. Nie je to len o tom, že na jeseň musíte nosiť tlmené farby a v lete výrazné. Kľudne siahnite hoci aj po ružovom kabáte. Vždy by sme mali nosiť to, v čom sa cítime dobre.

Hovorí sa, že jesenné farby sú biela, hnedá, šedá, horčicová, čierna… Ale prečo nie aj červená, zelená alebo fialová? Kombinovanie prvkov a farieb je vecou vlastného vkusu, nápaditosti a miery extravagancie.

Zopár argumentov, prečo nenosiť príliš často podpätky

Výrazné rúže ako červené, bordové, oranžové, ale aj ružové, aj ten najnudnejší outfit zaručene rozžiaria. Výborne vyzerajú šaty alebo šortky v kombinácii s veľkými kabátmi, vestami a vysokými čižmami. Môžete taktiež využívať krásnu čipku, lakované topánkové trendy a v neposlednom rade veľkú kopu doplnkov. Jesenno zimné kolekcie využívajú doplnky ako rukavice, čiapky a šály na to, aby z nich urobili doslova boom.

Kombinovanie kože a vybíjaných komponentov robí rozhodne každý vizuál žiadúcim. Kožené bundy a chlpaté vesty dodajú iskru jednoduchým kúskom a doplnky vo forme vzorovaných pančušiek a podkolienok podčiarknu výsledný efekt.

Nebojte sa farieb a experimentov. Ženy chcú byť krásne a často aj iné. Nebojme sa výzvy a skúšajme, keď máme tú možnosť 🙂

Fotoalbum k článku:

19. novembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod