Sexy herec Marek Majeský sa teší na divadelnú sezónu

Fashion show LeBaron v oblakoch
Fashion show LeBaron v oblakoch, herec Marek Majeský. SITA/Gabriel Kuchta
reklama:

Slovenský herec sa teší, ako zvládne pracovne nabitú sezónu. Na divadelných doskách sa do konca roka predstaví v siedmich inscenáciách

Začiatok novej divadelnej a televíznej sezóny bol pre herca Mareka Majeského šokovou terapiou. “Pospomínať si na všetky tie naše divadelné hry, ktoré nosíme v hlave a zrazu ich na dva mesiace vypustíme, nie je jednoduché,” priznal. V rozhovore pre agentúru SITA však zdôraznil, že sa teší, ako to zvládne.

V divadle podľa vlastných slov vystupuje každý večer. “V Aréne hráme s kolegami také veľmi štipľavé predstavenie Írska kliatba, ďalej hrám predstavenie Na dotyk podľa slávneho filmu Closer, ktorý bol mnohokrát ocenený,” priblížil 42-ročný herec. Diváci ho môžu tento rok vidieť tiež v predstavení Šialené nožničky, na doskách Divadla Malá scéna si zahrá v inscenácii Revízor a v Mestskom divadle Pavla Országha Hviezdoslava sa objaví v Satinského hre Plné vrecká peňazí a v predstavení Bosé nohy v parku. Na zájazdoch zároveň účinkuje v romantickej pánskej komédii Láska.

Do práce sa herec podľa vlastných slov usiluje vždy vložiť všetky svoje sily. “Človek chce byť dokonalý v tom, čo momentálne robí. Vždy do toho, čomu sa práve venujem, vkladám najviac energie,” poznamenal. Vcítiť sa do viacerých divadelných postáv naraz je však, ako priznal, aj preňho veľmi náročné. “Nie je sranda vedieť prepínať z postavy na postavu, proces toho hľadania je totiž veľmi náročný. Herci zakaždým po takej skúsenosti hovoria, že to už nechcú zažiť,” dokončil.

Popri divadle rodák z Bratislavy nakrúca seriál Búrlivé víno (2012), vyučuje umelecký prednes na VŠMU, účinkuje v rozhlase a venuje sa dabingu.

17. septembra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA