Sexy móda s holými bruškami

Sexy móda s holými bruškami
shutterstock.com
reklama:

Toto leto zažiaria každé mužské oči. V ženskej móde sa objavuje veľmi vyzývavý kúsok v podaní krátkych tričiek, košieľok či bundičiek. Ako ich však skombinovať, aby ste nevyzerali provokačne, či vulgárne?

Leto je obdobím, kedy môžeme najviac nechať pracovať fantázie a vyhrať sa s farbami aj módnymi výstrelkami. Nielen mužské oko sa teší tomu, že môže obdivovať krásne krivky, sporo odetých tiel žien, ale aj my si vychutnávame ten pocit, keď máme na sebe plavky alebo šortky.

Obdobie, kedy sme najradšej nosili tričká pod zadok je na chvíľku preč a letné mesiace sa nesú v znamení hesla, čím kratšie, tým lepšie.

Plavky leta: Buďte neodolateľná na pláži

Modelov môžete zaznamenať mnoho. Od plavkového rovného strihu, cez tielkové, korzetové, až po voľné športové prevedenia. Krásne vyniknú čipkované vzory, ktoré sa skvelo kombinujú s denim štýlom.

Pokiaľ to nepreženiete s mnohými sexy kúskami, bude váš outfit vyzerať štýlovo, nie vulgárne. Preto je vhodné kombinovať kratučké tričká napríklad s dlhými sukňami, so šortkami s vysokým pásom, s bundičkou a džínsami

alebo s vestou.

Vyhnite sa vysokým podpätkom, alebo výraznému mejkapu a celkový dojem nebude príliš výrazný.

Táto móda aspoň na pár dní v roku ukazuje krásne ženské brušká a vám nebude v horúcich letných dňoch tak horúco.

27. júna 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod