„SEXY“ – TAK SA VOLÁ TITULNÁ SKLADBA CUKY LUKY FILMu

Cuky luky film_ts_004_sexy 0.jpg
Martin Frimmer
reklama:

Tvorcovia dlho očakávaného filmu o dvoch zlatokopkách predstavujú titulnú pesničku.

Autorom rytmickej “funkovačky” je Vrabec (Rado Orth) známy tiež ako frontman kapely FUNKIEZ. Pesničku naspievali Barbora Švidraňová a Emma Drobná, ktoré si vo filme aj zahrali. Videoklip režíroval Dano Dangl.

Cuky luky film_ts_004_sexy 3.jpg
Martin Frimmer

Barbora bude stáť po boku Luky, ako jedna z jej najlepších kamarátiek na život a na smrrrrť. ?

Emma stvárni vo filme veľkú fanúšičku celebrity Luky. V slabšej chvíli sa dokonca pokúsi vypýtať si od nej autogram. Reakciu, ktorú dostane by nečakala ani v tom najhoršom sne. ?

Cuky luky film_ts_004_sexy 1.jpg
Martin Frimmer

Uletený rap o živote a o najdôležitejšom poslaní našich hlavných hrdiniek Cuky a Luky zložil a naspieval KUKO z Horkýže Slíže.

Cuky luky film_ts_004_sexy 2.jpg
Martin Frimmer

Titulný song bude použitý v záverečných titulkách, ale fanúšikom CUKY LUKY FILMu je k dispozícii od pondelka 20.3. (mesiac pred premiérou) na internete v podobe videoklipu, ktorý predstaví množstvo ďalších záberov a obrázkov z filmu. V záberoch sa mihne aj ďalšia plejáda známych doposiaľ nepredstavených osobností, ktoré si zahrali menšie role. Vo videoklipe sa objaví napríklad česká zlatá slávica Lucie Bílá, herec a partner Zuzky Šebovej – Michal Kubovčík, ale aj dvojičky sestry Veronika a Daniela Nízlové, či Ľubica Čekovská, sestra hudobníka Mariána Čekovského, ktorý si tiež vo filme zahral.

Cuky luky film_ts_004_sexy 4.jpg
Martin Frimmer

Pesničku oficiálne predstavil  jeden z hlavných mediálnych partnerov (FUN rádio), v pondelok 20.3. po 9:00 hod. v rannej show s Juniorom a Marcelom.

20. marca 2017

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod