Shakira sa stala dvojnásobnou matkou

Sexi Shakira čaká opäť syna
Sexi Shakira čaká opäť syna SITA/AP
reklama:

Tridsaťsedemročná speváčka porodila vo štvrtok v noci v Barcelone.

Kolumbijská speváčka Shakira porodila vo štvrtok v noci druhého syna, ktorého splodila so španielskym futbalistom Gerardom Piquém. Tridsaťsedemročná interpretka rodila v nemocnici Quirón Teknon v Barcelone, kde pred dvoma rokmi prišiel na svet aj ich prvý syn Milan. Informoval o tom denník El Periódico de Catalunya s tým, že speváčka by mala po cisárskom reze zostať ešte niekoľko dní v nemocnici.

Shakire futbal zmenil život

Shakira, celým menom Shakira Isabel Mebarak Ripoll, odštartovala kariéru v roku 1991 nahrávkou Magia, ktorú však, takisto ako aj druhý počin Peligro (1993), pre komerčný neúspech v súčasnosti považujú iba za promoalbum. Oficiálnym debutom sa tak stal až album Pies Descalzos (1996), po ktorom nasledovali postupne štúdiovky Dónde Están los Ladrones? (1998), Laundry Service (2001), Fijación Oral Vol. 1 (2005), Oral Fixation Vol. 2 (2005), She Wolf (2009), Sale el Sol (2010) a Shakira (2014). Okrem toho má na konte aj niekoľko živých nahrávok. Medzi jej najväčšie hity patria skladby Whenever, Wherever, Underneath Your Clothes, La Tortura (feat. Alejandro Sanz), Hips Don’t Lie (feat. Wyclef Jean), Beautiful Liar (feat. Beyoncé), Waka Waka (This Time for Africa) či Can’t Remember to Forget You (feat. Rihanna).

Fotoalbum k článku:

S Gerardom Piquém sa zoznámila v roku 2010 počas nakrúcania videoklipu k piesni Waka Waka (This Time for Africa), ktorá bola oficiálnou hymnou majstrovstiev sveta vo futbale. Ich vzťah oficiálne potvrdila v marci 2011 a 22. januára 2013 sa im v Barcelone narodil syn Milan.

Informácie pochádzajú z webstránky www.express.co.uk a archívu agentúry SITA.

30. januára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA